Jak minął dzień 13

28 czerwca 2022 16:16 / 2 osobom podoba się ten post
Byłam na kawusi z Frau R i jej córką, z którymi spotkałam sie w sobotę. Musiałam, bo Frau R by za mną łaziła 
My z córką amerkańską , czarną -Frau R z mlekiem, czyli Latte. 
No i mam dylemat, bo tam można polecic tylko kogoś dobrze biegającego i o mocnych nerwach, coby nie było szoku jak zobaczy Frau R telefonującą w stroju Ewy do południa, bądż coś kopiącą pod płotem sąsiada :)
28 czerwca 2022 17:02 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Byłam na kawusi z Frau R i jej córką, z którymi spotkałam sie w sobotę. Musiałam, bo Frau R by za mną łaziła :tanczy:
My z córką amerkańską , czarną -Frau R z mlekiem, czyli Latte. 
No i mam dylemat, bo tam można polecic tylko kogoś dobrze biegającego i o mocnych nerwach, coby nie było szoku jak zobaczy Frau R telefonującą w stroju Ewy do południa, bądż coś kopiącą pod płotem sąsiada :)

???
Moja pierwsza pdp(93) też lubiła na golaska paradować. Z łazienki do sypialni, nawet  dobrze nie wytarta, ręcznik rzucała na podłogę i czekała aż wyschnie. Ona, nie recznik?. Zdarzało jej się na taras wyskoczyć ,na golaska,sprawdzić jaka pogoda. Co drugi dzień, na dół pod prysznic przy basenie-nago,pływała nago. Z basenu korzystałam w inne dni niż pdp,żeby  woda miała  czas się przefiltrować 
Szoku nie doznałam ,stała  zmienniczka poinformowała mnie wcześniej o babci upodobaniach ?
28 czerwca 2022 17:06 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

???
Moja pierwsza pdp(93) też lubiła na golaska paradować. Z łazienki do sypialni, nawet  dobrze nie wytarta, ręcznik rzucała na podłogę i czekała aż wyschnie. Ona, nie recznik?. Zdarzało jej się na taras wyskoczyć ,na golaska,sprawdzić jaka pogoda. Co drugi dzień, na dół pod prysznic przy basenie-nago,pływała nago. Z basenu korzystałam w inne dni niż pdp,żeby  woda miała  czas się przefiltrować :smiech3:
Szoku nie doznałam ,stała  zmienniczka poinformowała mnie wcześniej o babci upodobaniach ?

Oj tam nie ma co się przejmować tym że seniorka na golasa lubi paradować.Wiekszy szok byłby gdyby to był senior
28 czerwca 2022 17:10 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

???
Moja pierwsza pdp(93) też lubiła na golaska paradować. Z łazienki do sypialni, nawet  dobrze nie wytarta, ręcznik rzucała na podłogę i czekała aż wyschnie. Ona, nie recznik?. Zdarzało jej się na taras wyskoczyć ,na golaska,sprawdzić jaka pogoda. Co drugi dzień, na dół pod prysznic przy basenie-nago,pływała nago. Z basenu korzystałam w inne dni niż pdp,żeby  woda miała  czas się przefiltrować :smiech3:
Szoku nie doznałam ,stała  zmienniczka poinformowała mnie wcześniej o babci upodobaniach ?

Ta ma już demencję, taki okres przejściowy. Więcej tego jest. Dobrze ją znam, mam z nią od 3 lat do czynienia. Bywało wesoło. Ktoś się pewnie znajdzie, ale lepiej , żeby ta osoba była w pełni świadoma jak sprawa może wyglądac. Siedzi do późna. Ubiera się sama do snu, ale jak to naprawdę nie wiem, bo nie widziałam. Może można to tak zostawic i sie nie spinac-polożyc jej tylko koszulę nocną, ale to też ważne w tym wypadku, aby opiekunka nie była nadaktywna i nie chciała niczego na siłę wdrażać. 
28 czerwca 2022 17:11 / 1 osobie podoba się ten post
Anka1

Oj tam nie ma co się przejmować tym że seniorka na golasa lubi paradować.Wiekszy szok byłby gdyby to był senior:lol3:

No coś Ty, jaki szok, co najwyżej wrażenia estetyczne niekoniecznie fajne 
28 czerwca 2022 17:11 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Oj tam nie ma co się przejmować tym że seniorka na golasa lubi paradować.Wiekszy szok byłby gdyby to był senior:lol3:

Tacy też są :) 
28 czerwca 2022 17:15 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

No coś Ty, jaki szok, co najwyżej wrażenia estetyczne niekoniecznie fajne :lol1:

Sama nie wiem czy to nie byłby szok.Nie wiedziałabym co z oczami zrobić i w jaki punkt patrzeć , żeby nie patrzeć 
28 czerwca 2022 17:21 / 3 osobom podoba się ten post
Anka1

Sama nie wiem czy to nie byłby szok.Nie wiedziałabym co z oczami zrobić i w jaki punkt patrzeć , żeby nie patrzeć :swiety:

Ja myślałam, że opiekunki to matki, babki, żony i kochanki, co to dla nich goły chłop ,to goły chłop i tyle 
A tu masz, świętą mamy 
28 czerwca 2022 17:25 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Sama nie wiem czy to nie byłby szok.Nie wiedziałabym co z oczami zrobić i w jaki punkt patrzeć , żeby nie patrzeć :swiety:

To najczęsciej są dementywne osoby, albo po udarach. Nawet nie wie dlaczego to robi i najczęsciej tego nie pamięta.
Gorsza jest agresja. 
28 czerwca 2022 17:58 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja myślałam, że opiekunki to matki, babki, żony i kochanki, co to dla nich goły chłop ,to goły chłop i tyle :lol1:
A tu masz, świętą mamy :swiety::hihi:

i niech tak wszyscy myślą 
28 czerwca 2022 18:08 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

To najczęsciej są dementywne osoby, albo po udarach. Nawet nie wie dlaczego to robi i najczęsciej tego nie pamięta.
Gorsza jest agresja. 

Dokładnie tak.Ja już wszystko widziałam w naszym zawodzie 
28 czerwca 2022 18:23 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ja myślałam, że opiekunki to matki, babki, żony i kochanki, co to dla nich goły chłop ,to goły chłop i tyle :lol1:
A tu masz, świętą mamy :swiety::hihi:

Akurat. Toż to Skorpion, dziadek to zakazany owoc. Już mu współczuję 
28 czerwca 2022 18:27 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Akurat. Toż to Skorpion, dziadek to zakazany owoc. Już mu współczuję :lol1:

Czasem odpowiada mi Jawohl.Zawsze się zastanawiam czemu 
28 czerwca 2022 19:03 / 2 osobom podoba się ten post
Anka1

Czasem odpowiada mi Jawohl.Zawsze się zastanawiam czemu :cheerleaderka2:

Może się za,za,zacinasz i Cię rozumie wpół słowa 
28 czerwca 2022 19:30
tina 100%

Akurat. Toż to Skorpion, dziadek to zakazany owoc. Już mu współczuję :lol1: