Powitajki przy kawie 72

05 grudnia 2022 09:53 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, zaczynamy nowy tydzień 
05 grudnia 2022 10:49 / 6 osobom podoba się ten post
Mleczko

No nie wiem nie wiem 
Będąc w delegacji na wschodzie Polski zatrulam się beznadziejnie obiadem w restauracji 
 Bardzo cierpiałam i wydeptałam ścieżkę do wuceta. Jakiś starszy człowiek wspomógł mnie rada .Nie będę opisywała jak to spożyłam :-( ale efekt był oczekiwany .

Tak, przy zatruciu pokarmowym, albo jak coś zaszkodzi żołądkowi to orzechówka czy pieprzówka pomoże na 100%, ale ja albo zatrułam się oparami farby i kleju (prace w klubie seniora), albo - i chyba to było to - dopadło mnie zapalenie uchyłków - czasami mnie to męczy, ale tym razem nie miałam bólów w podbrzuszu - tylko gorączka i biegunka. Dlatego szukałam domowych sposobów na wstrzymanie. Wczoraj zapodałm sobie jeszcze jagody + węgiel i ibuprofen i na razie wszystko pomału wraca do normy. Ale wizytę do lekarza zamówiłam, bo mam jeszcze kilka medycznych spraw do załatwienia.
A w temacie witam już po pierwszej kawie.
Trochę się wkurzam, bo ani strona ZUS, ani strona Energii nie chce mi się otworzyć...
Miłego, bezstresowego dnia wszystkim
05 grudnia 2022 17:05 / 9 osobom podoba się ten post
Melduję się poniedziałkowo?
Do końca miesiąca tu a potem do domu ,dzień przed Sylwkiem, jak mi busa załatwią a jak nie to 2.01.?Od polowy października mnie nie ma to się ucieszy rodzinka jak moja facjatę zobaczy na żywo i nie tylko ją ?Koordynatorka załatwi mi coś na koniec stycznia no to se trochę dychnę ?Seniorka nie wróci na swoje włości a ja wytyczne mam to się czuje jak minister do,, spraw różnych "??Jak już wiem co ze mną(bo do dziś nie wiedziałam na bank ) to polecę jutro po jakieś ozdoby świąteczne bo w Second Hand a jest ich to sporo można kupić w dobrej cenie .No to pa?
05 grudnia 2022 17:07 / 6 osobom podoba się ten post
Malgi

Tak, przy zatruciu pokarmowym, albo jak coś zaszkodzi żołądkowi to orzechówka czy pieprzówka pomoże na 100%, ale ja albo zatrułam się oparami farby i kleju (prace w klubie seniora), albo - i chyba to było to - dopadło mnie zapalenie uchyłków - czasami mnie to męczy, ale tym razem nie miałam bólów w podbrzuszu - tylko gorączka i biegunka. Dlatego szukałam domowych sposobów na wstrzymanie. Wczoraj zapodałm sobie jeszcze jagody + węgiel i ibuprofen i na razie wszystko pomału wraca do normy. Ale wizytę do lekarza zamówiłam, bo mam jeszcze kilka medycznych spraw do załatwienia.
A w temacie witam już po pierwszej kawie.:hejka1:
Trochę się wkurzam, bo ani strona ZUS, ani strona Energii nie chce mi się otworzyć...:zly komputer:
Miłego, bezstresowego dnia wszystkim:angel1:

Zdrówka Malgi?Już Ci lepiej to dobrze?
05 grudnia 2022 21:09 / 5 osobom podoba się ten post
Malgi

Tak, przy zatruciu pokarmowym, albo jak coś zaszkodzi żołądkowi to orzechówka czy pieprzówka pomoże na 100%, ale ja albo zatrułam się oparami farby i kleju (prace w klubie seniora), albo - i chyba to było to - dopadło mnie zapalenie uchyłków - czasami mnie to męczy, ale tym razem nie miałam bólów w podbrzuszu - tylko gorączka i biegunka. Dlatego szukałam domowych sposobów na wstrzymanie. Wczoraj zapodałm sobie jeszcze jagody + węgiel i ibuprofen i na razie wszystko pomału wraca do normy. Ale wizytę do lekarza zamówiłam, bo mam jeszcze kilka medycznych spraw do załatwienia.
A w temacie witam już po pierwszej kawie.:hejka1:
Trochę się wkurzam, bo ani strona ZUS, ani strona Energii nie chce mi się otworzyć...:zly komputer:
Miłego, bezstresowego dnia wszystkim:angel1:

No to nie wesoło . Pewnie skieruje na kolonoskopię . Zrób badanie dla własnego komfortu . Zdrówka Malutka 
05 grudnia 2022 22:13 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień dobry, zaczynamy nowy tydzień 

Gusiu wpisz chleb ukraiński w Kauflandzie i masz .Serio b. smaczny .
06 grudnia 2022 06:17 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień Dobry ????? spokojnego dnia i pytam sie gdzie nasz budzik-Maluda?? Dzis chyba pospała...... 
06 grudnia 2022 06:22 / 7 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie wtorkowo i mikolajkowo. Wszystkim życzę miłego zdziwienia z rana, bo do mnie jeszcze nie dotarł. Sama coś sobie kupię ???
06 grudnia 2022 06:42 / 4 osobom podoba się ten post
magmab

Dzień Dobry ????? spokojnego dnia i pytam sie gdzie nasz budzik-Maluda?? Dzis chyba pospała...... 

Masz rację magmab, z przerwami dospalam do szóstej 
06 grudnia 2022 07:17 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Ja jeszcze w łóżku ale córka zadzwoniła że wymioty ja męczą na żółto. Pewnie niestrawność lub grupa żołądka. ? 
Spokojnego dnia wszystkim . 
06 grudnia 2022 07:29 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunkowo miłego dnia życzę wszystkim 
06 grudnia 2022 07:38 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry! 
06 grudnia 2022 07:52 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry - to JA dzisiaj jestem Sw. Mikołajem .Moje 40 letnie dziecko jeszcze wierzy w tego starszego pana . .he he pod włos to nie mnie 
Dobrego dnia i na wesoło ludziska  .
06 grudnia 2022 08:40 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  dobrego dnia życzę i chociaż coś malutkiego z okazji Mikołajek 
06 grudnia 2022 08:51 / 8 osobom podoba się ten post
Radosnych Mikołajek