Powitajki przy kawie 72

07 grudnia 2022 07:28 / 4 osobom podoba się ten post
Maluda

Pozdrawiam środowo i spadam na kawę, miłego, bezstresowego dnia dla Wszystkich :misiu: 

Aleasz super kubek. ???
07 grudnia 2022 07:31 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry.  Środa przeleci tydzień obleci.  Za tydzień na busa będę czekać lub w czwartek. Nic nie wiadomo jeszcze. Nawet zmiany nie ma ale córka powiedziała, że pojadę do domu w tym terminie. 
Spokojnej środy kochani. 
07 grudnia 2022 07:56 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Szkoda Kika, też wracam 5 tego, ale nie z GTV?

Maluda, nawet jakbyś wracała z GTV, to i tak nie byłoby szans na spotkanie, bo z innego kierunku jedziemy i inny rejon w Polsce
 
07 grudnia 2022 07:58 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry i miłego dnia dla wszystkich 
Pochmurno na Bawarii. 
Ja już zmęczona jestem., no zobaczymy jak, to dalej się będzie kulało
07 grudnia 2022 08:04 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w środę 
07 grudnia 2022 08:08 / 7 osobom podoba się ten post
Mleczko

Taka to roznicaja  że ja z kawka wracam do łóżka a na wyjeździe niestety trzeba przejac na siebie obowiązki domu . Ile my opiekunki i opiekunowie tracimy z życia ?  I jak te wyjazdy uzależniają ?  Zawsze jest powód dla którego się jedzie , tęsknimy , narzekamy i znów jedziemy .

Zależy  na jakiej  szteli,ja wracam z kawą  do łóżka...
07 grudnia 2022 08:12 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Maluda, nawet jakbyś wracała z GTV, to i tak nie byłoby szans na spotkanie, bo z innego kierunku jedziemy i inny rejon w Polsce :-(
 

Polubiłam, ale to nie znaczy, że nie podoba mi się wpis, szkoda jednak... 
07 grudnia 2022 08:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A w Polsce nie tracisz z życia? Ludzie często latają od pracy do pracy plus weekend bo zarobki byle jakie i też trzeba dorabiać bo nie starcza . Też pracują ponad siły i ledwo wiążą koniec z końcem. Znam wiele takich przypadków. ?

Prawda
Tu wiesz za co pracujesz i na co pracujesz ?
07 grudnia 2022 08:19 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A w Polsce nie tracisz z życia? Ludzie często latają od pracy do pracy plus weekend bo zarobki byle jakie i też trzeba dorabiać bo nie starcza . Też pracują ponad siły i ledwo wiążą koniec z końcem. Znam wiele takich przypadków. ?

Nie, nie tracę , chyba , że masz na myśli, ze się z każdym dniem robię starsza .Tracę to co jest normą i co wpisane jest w życie .Chodzę gdzie chce, rozmawiam z sąsiadami , słucham jak wnuczka gra na pianinie i bawię się z kotami .Mam wybór .Tęsknię oczywiście ale za czym innym , nie za normalnym życiem, bo go mam . Na wyjeździe mimo lat praktyki , tęsknię za wszystkim , I to tak tęsknię , że czuje fizyczny ból 
Oczywiście jadę po coś tylko i wyłącznie po coś .Szczęściem dla mnie jest, że lubię tę pracę .
07 grudnia 2022 08:25 / 6 osobom podoba się ten post
Damessa

Zależy  na jakiej  szteli,ja wracam z kawą  do łóżka...:-):pije kawe:

A Maluda?
Maluda to się dopiero wyleguje w łóżku z kawusią, czasami już od 4:30
07 grudnia 2022 08:28 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ?
Jak paskudnie dziś w pogodzie?A wczoraj słonko było., jednak tam gdzie nie dochodziło można było szpagata zaliczyć.Z kraju zdjęcia dostałam ,na południu śnieg padał a tu nic tylko czasem deszcz.Ciesze się na niedzielę bo może spotkamy się z koleżanką w Zurychu w jakiejś knajpce.Ostatnio widziałyśmy się koło Monachium kilka lat temu i tak się gonimy po tych landach ?
Miłego, spokojnego życzę ☕☕☕☕☕☕☕☕☕zostawiam ,pijcie gdzie chcecie i z kim chcecie ?    
07 grudnia 2022 08:31 / 5 osobom podoba się ten post
Gusia29

A Maluda?
Maluda to się dopiero wyleguje w łóżku z kawusią, czasami już od 4:30:lol1:

Ja nawet w domu jestem na baczność  tak jak Maluda .I śmiem twierdzić, że to mój najlepszy czas, tylko dla mnie .Nikt nie pyta mnie  gdzie jego szalik leży, ani czy przypadkiem nie widziałam kluczyków od auta .Leżę  i pachne . 
07 grudnia 2022 08:33 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Czy to do mnie to Ho Ho :-)

Na ten warkocz?
07 grudnia 2022 08:36 / 2 osobom podoba się ten post
Mleczko

Ja nawet w domu jestem na baczność :-) tak jak Maluda .I śmiem twierdzić, że to mój najlepszy czas, tylko dla mnie .Nikt nie pyta mnie  gdzie jego szalik leży, ani czy przypadkiem nie widziałam kluczyków od auta .Leżę  i pachne . :lol3:

I powinni Cię jeszcze wachlować?
07 grudnia 2022 08:37 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry