Jak minął dzień 14

06 lutego 2023 22:09 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Oczywiście, poprzedniczce trzy razy upadł, na szczęście bez większych obrażeń. Ktoś mi mówił kiedyś, że za spodnie z tyłu nie można trzymać, bo wiadomo... jajka później bolą itp. Nie wiem, ale innego wyjścia tutaj nie ma. 

Można ,jeden z najbezpieczniejszych chwytów asekuracyjnych. Jemu nic nie będzie, a jakby co to Ciebie nie pociągnie za sobą. Nie wiem czemu ktos twierdzil, ze jajka pozniej bolą? Może portki aż do szyi naciągał? :) Umiar jest wskazany we wszystkim :) 
07 lutego 2023 17:10 / 7 osobom podoba się ten post
Dzien mija spokojnie, jutro już koniec laby i zostanie z tego dzionka czasu niewiele. Przeglądam fotki i filmiki z domu. Z wnusiami oczywiscie też -są najcudniejsze na świecie  Mąż będzie u mnie juz za tydzien i nie mogę się już doczekać :)
Wam już powiem dobranoc i do popisania przy wolnej chwili, tymczasem się wycofuję, a przynajmniej z kuchennego dopóki napoje wyskokowe nie przestaną działać, bo boję się oberwać tępym narzędziem :) 
07 lutego 2023 18:01 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Dzien mija spokojnie, jutro już koniec laby i zostanie z tego dzionka czasu niewiele. Przeglądam fotki i filmiki z domu. Z wnusiami oczywiscie też -są najcudniejsze na świecie :serce: Mąż będzie u mnie juz za tydzien i nie mogę się już doczekać :)
Wam już powiem dobranoc i do popisania przy wolnej chwili, tymczasem się wycofuję, a przynajmniej z kuchennego dopóki napoje wyskokowe nie przestaną działać, bo boję się oberwać tępym narzędziem :) 

Też lubię przeglądać fotki z rodzinką, najlepiej takie w papierowym albumie, to nie to samo co na telefonie czy tablecie 
07 lutego 2023 18:16 / 3 osobom podoba się ten post
mariakoc

Też lubię przeglądać fotki z rodzinką, najlepiej takie w papierowym albumie, to nie to samo co na telefonie czy tablecie 

Żadna fotka nie zastąpi oryginału, ale ja na jakość zdjęc i filmów nie narzekam, bo oglądam w komputerze z dobrą matrycą. Tych drugich w albumie nie obejrzę no i technicznie trudno by było rodzince relacje z domu w albumie przysyłać :) 
07 lutego 2023 18:45 / 5 osobom podoba się ten post
tina 100%

Można ,jeden z najbezpieczniejszych chwytów asekuracyjnych. Jemu nic nie będzie, a jakby co to Ciebie nie pociągnie za sobą. Nie wiem czemu ktos twierdzil, ze jajka pozniej bolą? Może portki aż do szyi naciągał? :) Umiar jest wskazany we wszystkim :) 

No i się zwalilam ze śmiechu z  łóżka???Ja pierniczę zaraz mi się dziadek metr pięć przypomniał co mi do Bh prawie sięgał. Jak go co wieczór tymże chwytem asekurowałam i nie miałam litości albo On cały albo tylko klejnoty ???
07 lutego 2023 20:37 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No i się zwalilam ze śmiechu z  łóżka???Ja pierniczę zaraz mi się dziadek metr pięć przypomniał co mi do Bh prawie sięgał. Jak go co wieczór tymże chwytem asekurowałam i nie miałam litości albo On cały albo tylko klejnoty ???

A tam :) Nie rób sobie wyrzutów, bo przenoszenie pacjenta liftem może mu dostarczać podobnych wrażen :) Na przyszlość to przy przenoszeniu czy probie postawienia go na nogi lepiej chwycic dłonmi bardziej z boku, nie centralnie na srodeczku. Przy samej asekuracji np przy chodzeniu w ogole nie powinno być problemu, jak tylko jestes w pogotowiu aby za porcięta chwycić jak się chwilowo zachwieje. Calkiem sporych chlopow transferowalam i w tym wypadku lepiej mi bylo chwycic za gatki, bo samej łatwiej bylo mi równowagę utrzymać. Żaden nawet nie pisnął 
07 lutego 2023 21:53 / 5 osobom podoba się ten post
Minął spokojnie, tak samo mija wieczór. Jak co roku o podobnej porze, oglądam Bestsellery Empicu. No proszę, dowiedziałam się, że ostatnio słucham muzyki czy przeczytałam książki, które były nominowane. Nie zdobyły statuetki, ale otrzymały nominację. Trochę też dzięki mnie bo je  kupiłam. Np książkę Barbary Wysoczańskiej "Siła kobiet " czy najnowszy album Agnieszki Chylińskiej 
"Never Ending Sorry ". Polecam do posłuchania i do pooglądania,świetne video clipy,z fabułą, z udzialem znanych aktorów. Kto kiedyś słuchał O.N.A ,ten znajdzie coś dla siebie.w niektórych utworach słychać właśnie tę Agnieszkę z tamtych czasów, z zadziorem czy pazurem w głosie. Warto wsłuchać się w teksty, takie prawdziwe, pełne emocji, dające do myślenia ,każdy może interpretować tak,jak chce. Żałuję że nie umiem wstawiać muzyki bo wrzuciłabym utwór "Drań " ,słucham codziennie ?
Może ktoś z Was zechce się potrudzić i wstawi tego Drania w topiku muzycznym?.
Spokojnego jeszcze wieczoru życzę. 
07 lutego 2023 22:33 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Minął spokojnie, tak samo mija wieczór. Jak co roku o podobnej porze, oglądam Bestsellery Empicu. No proszę, dowiedziałam się, że ostatnio słucham muzyki czy przeczytałam książki, które były nominowane. Nie zdobyły statuetki, ale otrzymały nominację. Trochę też dzięki mnie bo je  kupiłam. Np książkę Barbary Wysoczańskiej "Siła kobiet " czy najnowszy album Agnieszki Chylińskiej 
"Never Ending Sorry ". Polecam do posłuchania i do pooglądania,świetne video clipy,z fabułą, z udzialem znanych aktorów. Kto kiedyś słuchał O.N.A ,ten znajdzie coś dla siebie.w niektórych utworach słychać właśnie tę Agnieszkę z tamtych czasów, z zadziorem czy pazurem w głosie. Warto wsłuchać się w teksty, takie prawdziwe, pełne emocji, dające do myślenia ,każdy może interpretować tak,jak chce. Żałuję że nie umiem wstawiać muzyki bo wrzuciłabym utwór "Drań " ,słucham codziennie ?
Może ktoś z Was zechce się potrudzić i wstawi tego Drania w topiku muzycznym?.
Spokojnego jeszcze wieczoru życzę. 

Mówisz i masz a jutro szkolenie na Priv?
07 lutego 2023 23:09 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Mówisz i masz a jutro szkolenie na Priv?

Dzięki Konwalio, bo "ja kocham "ten utwór ?
08 lutego 2023 17:46 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Minął spokojnie, tak samo mija wieczór. Jak co roku o podobnej porze, oglądam Bestsellery Empicu. No proszę, dowiedziałam się, że ostatnio słucham muzyki czy przeczytałam książki, które były nominowane. Nie zdobyły statuetki, ale otrzymały nominację. Trochę też dzięki mnie bo je  kupiłam. Np książkę Barbary Wysoczańskiej "Siła kobiet " czy najnowszy album Agnieszki Chylińskiej 
"Never Ending Sorry ". Polecam do posłuchania i do pooglądania,świetne video clipy,z fabułą, z udzialem znanych aktorów. Kto kiedyś słuchał O.N.A ,ten znajdzie coś dla siebie.w niektórych utworach słychać właśnie tę Agnieszkę z tamtych czasów, z zadziorem czy pazurem w głosie. Warto wsłuchać się w teksty, takie prawdziwe, pełne emocji, dające do myślenia ,każdy może interpretować tak,jak chce. Żałuję że nie umiem wstawiać muzyki bo wrzuciłabym utwór "Drań " ,słucham codziennie ?
Może ktoś z Was zechce się potrudzić i wstawi tego Drania w topiku muzycznym?.
Spokojnego jeszcze wieczoru życzę. 

Oglądałam, zapisałam sobie nawet muzykę do przesłuchania bo nie wszystkie nagrodzone tytuły znam
08 lutego 2023 19:29 / 2 osobom podoba się ten post
mariakoc

Oglądałam, zapisałam sobie nawet muzykę do przesłuchania bo nie wszystkie nagrodzone tytuły znam

Ja też wszystkich nie znam. Niektórych nagrodzonych czy nominowanych ani słuchać, ani czytać nie będę, bo po porostu nie dla mnie. 
09 lutego 2023 10:53 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzięki Konwalio, bo "ja kocham "ten utwór ?

Też mi się podoba ale video już mniej ?
09 lutego 2023 13:12 / 4 osobom podoba się ten post
Dopiero mija, teraz pauza, jednak w domu, bo o 15.30 jedziemy na zakupy. Później się odezwę. 
09 lutego 2023 15:42 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Też mi się podoba ale video już mniej ?

Bo Ty,droga Konwalio, do młodzieży się jeszcze zaliczasz 
Cały ten album "Never Ending Sorry " jest taki inny.  Bo to "niekończąca się opowieść". Nie są to też  typowe wideoklipy, a krótkie, filmowe historie.
Ale to,że mnie się coś podoba nie znaczy, że innym też musi 
09 lutego 2023 17:45 / 6 osobom podoba się ten post
Już jestem po zakupach,  dużo tego kupiliśmy. Dla siebie za 5 euro też parę rzeczy kupiłem i sam zapłaciłem. Chciałem uniknąć sytuacji, gdy ostatnio na zakupach Ute przesunęła jakieś słodycze, niewielkiej wartości, dalej na taśmę i ustawiła tę przegródkę. Oddzieliła swoje i zakupy opiekunki. Ech...
Ale do zakupów wspólnego jedzenia nic nie protestowała, brałem to, co uważałem za stosowne...  Ba, w budce kupiła matjasy w bułce, raz trzy, więc kolacja gotowa. 
Po rozmowie z synem stała się już milsza. Zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie.