Jak minął dzień 14

13 listopada 2022 23:21 / 4 osobom podoba się ten post
5 sezon ,,The Crown ", obejrzalam prawie ciągiem...10 odcinków. Fajny...No i 3 godz. spacerek  do  sąsiedniej miejscowości  ok.8km w dwie strony. 
14 listopada 2022 11:11 / 5 osobom podoba się ten post
Rano dostalam wiadomość  z  domu,zmarła  babcia  mojego męża, miła 104 lata
14 listopada 2022 11:18 / 5 osobom podoba się ten post
Damessa

Rano dostalam wiadomość  z  domu,zmarła  babcia  mojego męża, miła 104 lata:modlmy sie:

14 listopada 2022 11:25 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Rano dostalam wiadomość  z  domu,zmarła  babcia  mojego męża, miła 104 lata:modlmy sie:

Przykro mi  ale piękny wiek miała. Jeśli była w miarę " fit" to tylko pozazdrościć. 
W tamtym roku też zmarła babcia mojego ❤️ i miała 96 . Do końca była głową ok tylko coraz częstsze biegunki były i to chyba był powód jej odejścia. Do końca była świadoma i żartowała. 
14 listopada 2022 13:58 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Rano dostalam wiadomość  z  domu,zmarła  babcia  mojego męża, miła 104 lata:modlmy sie:

14 listopada 2022 14:15 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Rano dostalam wiadomość  z  domu,zmarła  babcia  mojego męża, miła 104 lata:modlmy sie:

14 listopada 2022 14:42 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Rano dostalam wiadomość  z  domu,zmarła  babcia  mojego męża, miła 104 lata:modlmy sie:

Możliwe, że sama już miała dość. Starość jest okropna przez niedołęstwo . Lubię starych ludzi/starszych niż ja /.Lubię z nimi rozmawiać i bardzo lubię robić im zdjęcia i to nie telefonem . Niech spoczywa w pokoju .
14 listopada 2022 16:02 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień podobny do dnia, spacer zaliczony, zakupy zrobione, jeszcze chwila przerwy. Wróciłam wcześniej do domu bo o 15tej miał ktoś przyjść zadbać o stopy Pedepci. Wolałam być na miejscu  na wypadek gdyby zapomniała gdzie ma portfel 
No i przyszedł pan, podobnie jak u Damessy . Qrcze, dobra fucha, pół godziny i 65 euro skasował. 
Dzisiaj wzięłam się i wypucowałam porządnie łazienkę. Nie będę czekać na panią od sprzątania. Kafelki i umywalka  od spodu to nie wiem kiedy ostatnio były porządnie umyte. Czas do południa zleciał szybko i do łazienki przyjemnie wejść. Co prawda lubię kiedy pachnie środkami do czyszczenia, a tutaj tylko bezzapachowe, wszystko eco. No to pachniało octem, którym sobie pomogłam, na szczęście szybko dało się wywietrzyć. A teraz za chwilę kawka, dla babci herbatka i wieczór blisko ?  
14 listopada 2022 16:35 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień podobny do dnia, spacer zaliczony, zakupy zrobione, jeszcze chwila przerwy. Wróciłam wcześniej do domu bo o 15tej miał ktoś przyjść zadbać o stopy Pedepci. Wolałam być na miejscu  na wypadek gdyby zapomniała gdzie ma portfel :oczko:
No i przyszedł pan, podobnie jak u Damessy :-). Qrcze, dobra fucha, pół godziny i 65 euro skasował. 
Dzisiaj wzięłam się i wypucowałam porządnie łazienkę. Nie będę czekać na panią od sprzątania. Kafelki i umywalka  od spodu to nie wiem kiedy ostatnio były porządnie umyte. Czas do południa zleciał szybko i do łazienki przyjemnie wejść. Co prawda lubię kiedy pachnie środkami do czyszczenia, a tutaj tylko bezzapachowe, wszystko eco. No to pachniało octem, którym sobie pomogłam, na szczęście szybko dało się wywietrzyć. A teraz za chwilę kawka, dla babci herbatka i wieczór blisko ?  

A ja kupuję środki do sprzątania przez internet. Ładnie pachną, bez ciężkiej chemii i bardzo wydajne. Z jednej buteleczki 500 ml wychodzi nam 6x 0.5 litra bo to są środki bardzo skoncentrowane. Polecam 
14 listopada 2022 16:43 / 4 osobom podoba się ten post
Gusia29

Dzień podobny do dnia, spacer zaliczony, zakupy zrobione, jeszcze chwila przerwy. Wróciłam wcześniej do domu bo o 15tej miał ktoś przyjść zadbać o stopy Pedepci. Wolałam być na miejscu  na wypadek gdyby zapomniała gdzie ma portfel :oczko:
No i przyszedł pan, podobnie jak u Damessy :-). Qrcze, dobra fucha, pół godziny i 65 euro skasował. 
Dzisiaj wzięłam się i wypucowałam porządnie łazienkę. Nie będę czekać na panią od sprzątania. Kafelki i umywalka  od spodu to nie wiem kiedy ostatnio były porządnie umyte. Czas do południa zleciał szybko i do łazienki przyjemnie wejść. Co prawda lubię kiedy pachnie środkami do czyszczenia, a tutaj tylko bezzapachowe, wszystko eco. No to pachniało octem, którym sobie pomogłam, na szczęście szybko dało się wywietrzyć. A teraz za chwilę kawka, dla babci herbatka i wieczór blisko ?  

Tu skasowal 130 fr. bo to byl Medizinische Fusspflege.Pewnie  kasa chorych  coś  zwróci
14 listopada 2022 16:51 / 6 osobom podoba się ten post
Ostro zaczęłam nowy tydzieńJestem po długiej  videokonferencji. W planie  nowe wyzwanie,po nowym  roku.Zbaczymy co dalej...
14 listopada 2022 18:24 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

A ja kupuję środki do sprzątania przez internet. Ładnie pachną, bez ciężkiej chemii i bardzo wydajne. Z jednej buteleczki 500 ml wychodzi nam 6x 0.5 litra bo to są środki bardzo skoncentrowane. Polecam 

A ja nie kupuję, bo wszystko jest i na długo wystarczy . Też koncentraty, tyle że nie pachną. Pedepcia (kiedyś) i jej przyjaciółka bardzo zwracają uwagę na produkty przyjazne dla środowiska. I tak mam szczęście ,że do prania (sowich rzeczy?) mogę używać  plynu do płukania . One nie używają. Jak najmniej plastikowych opakowań, bardzo uważne segregowanie śmieci, jajka,nabiał tylko od konkretnych producentów. Pisałam wcześniej, że G.bardzo aktywnie nadal działa w różnych organizacjach na rzecz ochrony środowiska czy tam klimaschutz. Szanuję to i w czasie mojego tutaj pobytu stosuję się do tego. Przy okazji sama się czegoś uczę 
14 listopada 2022 18:56 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Ten piesek był Wam przeznaczony, gdzie znalazłby lepszy dom niż tam,gdzie kochają zwierzęta?
Zdrowia życzę ?

Fakt, kocha nas swoim małym ciałkiem bezgranicznie:) Jest czarnym kundelkiem, ponoć takie psy mają dużo mniejszą szansę na adopcję:(Alle, on jest już nasz:)( adopcja nieformalna, bo, tak musiałby pojechać do schroniska, dwa tygodnie kwaranntany itp., ile to byłby stresu dla niego...)
14 listopada 2022 19:13 / 6 osobom podoba się ten post
Jutro mam bardzo ważny dzień
Trzymajcie za mnie kciuki 
 
Bardzo dziękuję , a efekt.... okaże się jutro .
 
 
14 listopada 2022 19:40 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

A ja nie kupuję, bo wszystko jest i na długo wystarczy :-). Też koncentraty, tyle że nie pachną. Pedepcia (kiedyś) i jej przyjaciółka bardzo zwracają uwagę na produkty przyjazne dla środowiska. I tak mam szczęście ,że do prania (sowich rzeczy?) mogę używać  plynu do płukania :lol1:. One nie używają. Jak najmniej plastikowych opakowań, bardzo uważne segregowanie śmieci, jajka,nabiał tylko od konkretnych producentów. Pisałam wcześniej, że G.bardzo aktywnie nadal działa w różnych organizacjach na rzecz ochrony środowiska czy tam klimaschutz. Szanuję to i w czasie mojego tutaj pobytu stosuję się do tego. Przy okazji sama się czegoś uczę :-)

Uśmiechnęłam się sama do siebie, u mnie byś nie mogła Gusiu stosować płynów do płukania ?a do prania najchętniej płatki mydlane . Czyści dla też nie pachnące  
Też mam eko swirka