Jak minął dzień 14

12 marca 2023 23:16 / 3 osobom podoba się ten post
Malgi

Myślę, że kwaśniejsze się nadadzą. A może skropić sokiem z cytryny czy limonki?:aniolki:
 

Za maleńka jest na cytrusy. Z jabłkiem jakoś wciągnęła . 
13 marca 2023 07:08 / 4 osobom podoba się ten post
Na razie mam plan ;
Kwiaty podlac
Gotuję buraczki do słoiczków, 
Zakupy tygodniowe,
Piwnice muszę ogarnąć 
Prasowanie
 
Jak ja lubię taki pracowity  dzień .  Czy zdąże nie wiem? Mam wolny dzień ,.do pracy nie lete  .Muszę jeszcze rozliczyć PIT i podatek zapłacić od kasy zarobionej w Niemczech . Szkoda kasy ,ale cóż  takie prawo skarbowe.
13 marca 2023 14:18 / 6 osobom podoba się ten post
Prawie plan wykonany oprócz piwnicy . Tam mam ok 100 butelek wina domowego i tak się zastanawiam czy nie zacząć od rana .
Babka wyszła cudna zrobiłam z lukrem cytrynowym. Odpocznę z skończę to co było w planie .
13 marca 2023 17:32 / 10 osobom podoba się ten post
Witam wieczorowa pora Dzień jak co dzień ale minol dość szybko i spokojnie.Wczoraj Maluda mi przypomniała o opiekunkowie więc postanowiłam zajrzeć i zobaczyć co tu u was slychacMiłego wieczorku wam życzę ❤️?
13 marca 2023 18:00 / 5 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witam wieczorowa pora:chaplin: Dzień jak co dzień ale minol dość szybko i spokojnie.Wczoraj Maluda mi przypomniała o opiekunkowie więc postanowiłam zajrzeć i zobaczyć co tu u was slychac:-)Miłego wieczorku wam życzę ❤️?

Witaj!!!
13 marca 2023 18:59 / 7 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witam wieczorowa pora:chaplin: Dzień jak co dzień ale minol dość szybko i spokojnie.Wczoraj Maluda mi przypomniała o opiekunkowie więc postanowiłam zajrzeć i zobaczyć co tu u was slychac:-)Miłego wieczorku wam życzę ❤️?

Jeszcze się nie odkrecilas ? Elu witaj we wspólnym domu . Gdzie byłaś tyle czasu ? Pozdrawiam serdecznie 
13 marca 2023 23:02 / 9 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witam wieczorowa pora:chaplin: Dzień jak co dzień ale minol dość szybko i spokojnie.Wczoraj Maluda mi przypomniała o opiekunkowie więc postanowiłam zajrzeć i zobaczyć co tu u was slychac:-)Miłego wieczorku wam życzę ❤️?

Witamy i serdecznie pozdrawiamy 
14 marca 2023 17:07 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień mija zakręconie nieco, od rana co ktoś..Tylko kursowalam otwierać, pokazywać co gdzie. O 15 goście do dziadka, a ja na zakupy. Wreszcie mogłam się położyć i tak do kolacji zamierzam.Jutro znów od rana ktoś przylezie. Z Bofrostu będzie musiał duzo ciast zamówić(bo prawie dziennie odwiedziny).Zmywarka co 2dzien chodzi, choć czyste podstawki plukam i garnki myje recznie. I tekstem rzucił " moja aktualna perła z pl." Myślałam, ze mnie skreci  Jak mnie zdenerwuje to mu powiem "że o perły trzeba dbać"
14 marca 2023 17:31 / 5 osobom podoba się ten post
Tamara

Dzień mija zakręconie nieco:radosc1:, od rana co ktoś..Tylko kursowalam otwierać, pokazywać co gdzie. O 15 goście do dziadka, a ja na zakupy. Wreszcie mogłam się położyć i tak do kolacji zamierzam.Jutro znów od rana ktoś przylezie. Z Bofrostu będzie musiał duzo ciast zamówić(bo prawie dziennie odwiedziny).Zmywarka co 2dzien chodzi, choć czyste podstawki plukam i garnki myje recznie. I tekstem rzucił " moja aktualna perła z pl." Myślałam, ze mnie skreci:przeklina:  Jak mnie zdenerwuje to mu powiem "że o perły trzeba dbać":kwiatek dla ciebie::nie wolno1:

Perły trzeba nosić no to niech coś poczyni w tym kierunku ?egal wie?Na rękach na barana ....
14 marca 2023 20:55 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Perły trzeba nosić no to niech coś poczyni w tym kierunku ?egal wie?Na rękach na barana ....

14 marca 2023 20:57 / 5 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Perły trzeba nosić no to niech coś poczyni w tym kierunku ?egal wie?Na rękach na barana ....

Tak m.nami baran to on jest
14 marca 2023 21:23 / 7 osobom podoba się ten post
Zastanawiałam się po co ja tu jestem jak sprzątaczka uświadamiają mnie jak mam opiekować się chora paliatywna pacjenta i sama na siłę karmiła podopieczna, która naprawdę nie może jeść.   Wręcz napierniczaka na syna, że to jego obowiązek karmić matkę . No prawie jej wyleciało z ust, że my pdp głodzimy .. Widocznie nie rozumie stanu " paliatywny" .
Stwierdziła , że skoro bierze morfinę to napewno jej już jest lepiej i musi jeść. Ok. Chyba się spakuje i wyjadę bo moje miejsce ma kto zająć. 
14 marca 2023 21:53 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Zastanawiałam się po co ja tu jestem jak sprzątaczka uświadamiają mnie jak mam opiekować się chora paliatywna pacjenta i sama na siłę karmiła podopieczna, która naprawdę nie może jeść.   Wręcz napierniczaka na syna, że to jego obowiązek karmić matkę . No prawie jej wyleciało z ust, że my pdp głodzimy ..:-( Widocznie nie rozumie stanu " paliatywny" .
Stwierdziła , że skoro bierze morfinę to napewno jej już jest lepiej i musi jeść. Ok. Chyba się spakuje i wyjadę bo moje miejsce ma kto zająć. :-(

Typowe zachowanie tzw.polskich:niemców (nie pamieto wol jak...).To bezczelnośc( też bym jej powiedziała żeby się zamieniła na role).Powiedz babie " nie przejmuj się rolą i tak cię wyp......").No na pewno, jak Pdp.odejdzie(bo raczej pustego domu niezamieszkałego regularnie się nie sprząta..).A Ty byłaś miła dla niej..Cały czas widzę i się uczę że nie warto! Tylko na siebie patrzeć(zarobić i do domu).Tu też opa mniemanie o sobie że szok i ten szyderczy uśmiech.Corka już tylko raz w tyg.wiem czemu
14 marca 2023 22:33 / 6 osobom podoba się ten post
Tamara

Typowe zachowanie tzw.polskich:niemców (nie pamieto wol jak...).To bezczelnośc( też bym jej powiedziała żeby się zamieniła na role).Powiedz babie " nie przejmuj się rolą i tak cię wyp......").No na pewno, jak Pdp.odejdzie(bo raczej pustego domu niezamieszkałego regularnie się nie sprząta..).A Ty byłaś miła dla niej..Cały czas widzę i się uczę że nie warto! Tylko na siebie patrzeć(zarobić i do domu).Tu też opa mniemanie o sobie że szok i ten szyderczy uśmiech.Corka już tylko raz w tyg.wiem czemu:to nie ja:

Tamaro,zalajkowałam jako znak,że przeczytałam. Czy przypadkiem nie za ostro oceniasz innych ? Czasami warto na kogoś spojrzeć pod różnym kątem,prawie zawsze zobaczymy coś pozytywnego .
 Więcej wiary w ludzi 
14 marca 2023 23:17 / 6 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Zastanawiałam się po co ja tu jestem jak sprzątaczka uświadamiają mnie jak mam opiekować się chora paliatywna pacjenta i sama na siłę karmiła podopieczna, która naprawdę nie może jeść.   Wręcz napierniczaka na syna, że to jego obowiązek karmić matkę . No prawie jej wyleciało z ust, że my pdp głodzimy ..:-( Widocznie nie rozumie stanu " paliatywny" .
Stwierdziła , że skoro bierze morfinę to napewno jej już jest lepiej i musi jeść. Ok. Chyba się spakuje i wyjadę bo moje miejsce ma kto zająć. :-(

Czy to ta pani Polka ?
Ja wiem jak bym zareagowała , Ty też wiesz a koffer zostaw w spokoju albo ją w nim zamknij jak przyjdzie następnym razem?ale jak posprząta .