Jak minął dzień 14

15 marca 2023 07:42 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Tamaro,zalajkowałam jako znak,że przeczytałam. Czy przypadkiem nie za ostro oceniasz innych ? Czasami warto na kogoś spojrzeć pod różnym kątem,prawie zawsze zobaczymy coś pozytywnego .
 Więcej wiary w ludzi :aniolki:

Być może, ale zauważ że to czeste
15 marca 2023 10:21 / 3 osobom podoba się ten post
Tamara

Być może, ale zauważ że to czeste

Mimo wszystko ,tych pozytywnych stron widzę więcej ?
15 marca 2023 10:41 / 7 osobom podoba się ten post
Tamara

Być może, ale zauważ że to czeste

Bardzo często. Wiem to po swoich sąsiadach i znajomych, tzw. polskich Niemcach.Wielu z nich przed laty wyjechało, jeszcze na tzw. czerwony paszport. Niemniej i znam też spoko gości, którzy nie okazywali nigdy manii wyższości 
15 marca 2023 16:05 / 2 osobom podoba się ten post
Tamara

Typowe zachowanie tzw.polskich:niemców (nie pamieto wol jak...).To bezczelnośc( też bym jej powiedziała żeby się zamieniła na role).Powiedz babie " nie przejmuj się rolą i tak cię wyp......").No na pewno, jak Pdp.odejdzie(bo raczej pustego domu niezamieszkałego regularnie się nie sprząta..).A Ty byłaś miła dla niej..Cały czas widzę i się uczę że nie warto! Tylko na siebie patrzeć(zarobić i do domu).Tu też opa mniemanie o sobie że szok i ten szyderczy uśmiech.Corka już tylko raz w tyg.wiem czemu:to nie ja:

W punkt ?
15 marca 2023 16:06 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Bardzo często. Wiem to po swoich sąsiadach i znajomych, tzw. polskich Niemcach.Wielu z nich przed laty wyjechało, jeszcze na tzw. czerwony paszport. Niemniej i znam też spoko gości, którzy nie okazywali nigdy manii wyższości :-)

Czerwony paszport ?
15 marca 2023 16:48 / 3 osobom podoba się ten post
Kika67

Czerwony paszport ?

Tak ?
 
15 marca 2023 20:31 / 3 osobom podoba się ten post
Witajcie nie wiem czemu nie mogę zacytować ani polubić,czy to dlatego że z komórki? Ktoś mi podpowie .Najlepiej Tina
15 marca 2023 20:45 / 2 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witajcie nie wiem czemu nie mogę zacytować ani polubić,czy to dlatego że z komórki? Ktoś mi podpowie .Najlepiej Tina:modlmy sie:

Też coś dziwnego, pewnie administrator czowa..
15 marca 2023 20:56 / 3 osobom podoba się ten post
Tamara

Też coś dziwnego, pewnie administrator czowa..:inspektor:

Na laptopie widze moze mały ekran i pewnie nie widziałam no coz 
15 marca 2023 20:59 / 4 osobom podoba się ten post
Mleczko

Jeszcze się nie odkrecilas ? Elu witaj we wspólnym domu . Gdzie byłaś tyle czasu ? Pozdrawiam serdecznie :aniolki:

Oj Aniu ja to i tu i tam,tak sie jakos krece,ale staram sie jak naj mnie nakopie siedziec
15 marca 2023 21:01 / 3 osobom podoba się ten post
Zakręcona Mamuela

Witajcie nie wiem czemu nie mogę zacytować ani polubić,czy to dlatego że z komórki? Ktoś mi podpowie .Najlepiej Tina:modlmy sie:

Niekoniecznie, może to wina przeglądarki, albo niestabilnego połączenia internetowego. Pierwsze-to wyczysć ciastki . Możesz tez miec pootwieranych wiele kart-pozamykaj. Zobacz tez w smartfonie czy aplikacje Ci w tle nie nadają bez sensu. Jeśli aktualnie nie korzystasz, to pozamykaj je. Co do neta to nie wiem czy logujesz sie internetu mobilnego, czy stacjonarnego. I tu i tu może z róznych powodów rwać , albo spowalniać połączenie. Przeczekaj ,odśwież-musi pójść  I witaj Elu :) 
15 marca 2023 21:05 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Niekoniecznie, może to wina przeglądarki, albo niestabilnego połączenia internetowego. Pierwsze-to wyczysć ciastki . Możesz tez miec pootwieranych wiele kart-pozamykaj. Zobacz tez w smartfonie czy aplikacje Ci w tle nie nadają bez sensu. Jeśli aktualnie nie korzystasz, to pozamykaj je. Co do neta to nie wiem czy logujesz sie internetu mobilnego, czy stacjonarnego. I tu i tu może z róznych powodów rwać , albo spowalniać połączenie. Przeczekaj ,odśwież-musi pójść :-) I witaj Elu :) 

Dziekuje na tobie zawsze mozna polegac
15 marca 2023 22:19
Zakręcona Mamuela

Dziekuje na tobie zawsze mozna polegac:-)

16 marca 2023 08:31 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Tak ?
 

Dalej nic nie rozumię oprócz tego, że czerwony to logiczne ?
Ci co mieli pochodzenie, to dostawali taki paszport?, ale chyba dopiero po wyjeździe ?
Muszę dopytać koleżanki, która wyjechała ponad 30 lat temu i od razu zaznaczam, że czerwony paszport w naszych relacjach nic nie zmienił ?
16 marca 2023 09:10 / 4 osobom podoba się ten post
Kika67

Dalej nic nie rozumię oprócz tego, że czerwony to logiczne ?
Ci co mieli pochodzenie, to dostawali taki paszport?, ale chyba dopiero po wyjeździe ?
Muszę dopytać koleżanki, która wyjechała ponad 30 lat temu i od razu zaznaczam, że czerwony paszport w naszych relacjach nic nie zmienił ?

Mogli wyjechać tylko Ci, którzy mieli tzw. pochodzenie. Np. dziadków w Wehrmachcie itp. Którzy, urodzili się w ówczesnej Rzeszy ? i potocznie się mówiło, Ci z czerwonym paszportem