Jak minął dzień 14

17 marca 2023 17:49 / 5 osobom podoba się ten post
Tamara

Jestem po rozmowie z Pdp i córka, jak wiadomo.. nie zaakceptowali moich warunków na mc.tylko dopóki ktoś nie przyjedzie. Podejrzewam ze dziadek będzie wywierał presję. A do tego czasu 21 mowie dobranoc i rozkładam się na dole ze spuszczonymi roletami:dobranoc1: Dumni Niemcy będą wymieniac, dopasowywać pod siebie zamiast uszanować.W końcu trafia na taka/ go co dziadkowi barek i piwnice:dwa piwa::figiel:

Oby ?
17 marca 2023 18:03 / 6 osobom podoba się ten post
Nad jeziorem byłam ?
Pogoda cudowna, więc i spacerowiczów dużo. Dodatkowo nad jeziorem jest sanatorium więc i pewnie w odwiedziny przyjechali goście. 
Dla ciekawostki napiszę, że leczy się tu schorzenia psychiczne, nowotwory i choroby serca, a w Bad Endorf gdzie byłam dwa lata temu jest sanatrium (klinika) rechabilitacyjne dla osób z problemami narządu ruchu , a przy nim kompleks basenów termalnych. Miałam to naprzeciwko domu w którym byłam i mam nadzieję, że kiedyś na te baseny termalne się wybiorę.
Z nowości to chyba tylko tyle, że zlecenie króciutkie mi się trafiło i być może zaraz po Świętach wrócę do Prien, ale tym razem do pdp. Pobędę 17 dni, pojadą do domu, a za tydzień znów wrócę do Prien do Józka ?
Mąż trochę grymasi, bo wiadomo chciałby żebym dłużej w domu była,, ale po kolejnym pobycie u Józka obiecałam, że 2 miesiące będę w domu, to się sobą nacieszymy ?❤️
17 marca 2023 18:59 / 7 osobom podoba się ten post
Spotkanie z bardzo miłym opiekunem w Mainz.Dawno się tak dobrze nie bawiłam w dobrym towarzystwie Mam nadzieję że będzie to wartosciowa znajomość.
17 marca 2023 20:24 / 5 osobom podoba się ten post
Kika67

Nad jeziorem byłam ?
Pogoda cudowna, więc i spacerowiczów dużo. Dodatkowo nad jeziorem jest sanatorium więc i pewnie w odwiedziny przyjechali goście. 
Dla ciekawostki napiszę, że leczy się tu schorzenia psychiczne, nowotwory i choroby serca, a w Bad Endorf gdzie byłam dwa lata temu jest sanatrium (klinika) rechabilitacyjne dla osób z problemami narządu ruchu , a przy nim kompleks basenów termalnych. Miałam to naprzeciwko domu w którym byłam i mam nadzieję, że kiedyś na te baseny termalne się wybiorę.
Z nowości to chyba tylko tyle, że zlecenie króciutkie mi się trafiło i być może zaraz po Świętach wrócę do Prien, ale tym razem do pdp. Pobędę 17 dni, pojadą do domu, a za tydzień znów wrócę do Prien do Józka ?
Mąż trochę grymasi, bo wiadomo chciałby żebym dłużej w domu była,, ale po kolejnym pobycie u Józka obiecałam, że 2 miesiące będę w domu, to się sobą nacieszymy ?❤️

Polecam w Bad Nendorf byłam wiele lat temu, ale pełny relaks
18 marca 2023 14:06 / 7 osobom podoba się ten post
Uff... 
 

 

?
18 marca 2023 14:07 / 5 osobom podoba się ten post
Luke

Uff... 
 

 
:kropla potu:
?

Zmieścisz dobytek 
18 marca 2023 14:28 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Uff... 
 

 
:kropla potu:
?

Dasz radę . 
18 marca 2023 15:15 / 5 osobom podoba się ten post
Piękne słońce ☀️☀️☀️☀️....było do 14 a teraz przechodzi burza ⛈️ . Może i dobrze . Moja babcia mówiła, że jak się ziemia ruszy to nastanie prawdziwa wiosna.??? . Siedzę , czytam książkę ? . Miałam trochę odespać zerwana nic bo o 23, 4 i 6 wstawałam do seniorki bo wymiotowała flegma. Dziś dostała zastrzyki od wymiotów a leży jak zdjęty skóra z kota. Brak jakiegokolwiek  z nią kontaktu . Wczoraj też tak było. Coraz gorzej....
18 marca 2023 16:11 / 6 osobom podoba się ten post
Luke

Uff... 
 

 
:kropla potu:
?

U mnie norma...
18 marca 2023 17:53 / 5 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Piękne słońce ☀️☀️☀️☀️....było do 14 a teraz przechodzi burza ⛈️ . Może i dobrze . Moja babcia mówiła, że jak się ziemia ruszy to nastanie prawdziwa wiosna.??? . Siedzę , czytam książkę ? . Miałam trochę odespać zerwana nic bo o 23, 4 i 6 wstawałam do seniorki bo wymiotowała flegma. Dziś dostała zastrzyki od wymiotów a leży jak zdjęty skóra z kota. Brak jakiegokolwiek  z nią kontaktu . Wczoraj też tak było. Coraz gorzej....:-(

Wspolczucia
18 marca 2023 17:55 / 5 osobom podoba się ten post
To tak ten Hainz leżał ostatnie dni ..      W sumie w ciągu 6lat odszedl tylko On i wszyscy mówią że, aż niesamowite miałam szczescie(zn.jak odeszli to po operacji w szpitalu i nie na mojej zmianie).Ale teraz jestem na to gotowa praktycznie każdego dnia, łapie się na tym że np jak tu ostatnio Pdp.musze budzić bo lubi zaspac(a jednak leki, Pflege) to jak jest martwa cisza rano ..Normalnie w duchu się  Kiedy i czy to uczucie kiedyś minie? Nie lubię tego uczucia strachu, niepewności.
19 marca 2023 19:20 / 7 osobom podoba się ten post
Witam wieczorem, już z nowego miejsca
Cóż, mi to odpowiada, póki co. Żadnych czynności pielęgnacyjnych, samodzielni. Syn i córka byli. Opiekun jedzie rano. Ogólnie wytrzymam ten pobyt, dlaczego nie. O reszcie napiszę jutro. 
Spokojnej nocy Opiekunkowo 
19 marca 2023 20:02 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Witam wieczorem, już z nowego miejsca:-)
Cóż, mi to odpowiada, póki co. Żadnych czynności pielęgnacyjnych, samodzielni. Syn i córka byli. Opiekun jedzie rano. Ogólnie wytrzymam ten pobyt, dlaczego nie. O reszcie napiszę jutro. 
Spokojnej nocy Opiekunkowo :gwiazdki_niebo:

Powodzenia i spokojnej nocki 
19 marca 2023 20:11 / 3 osobom podoba się ten post
Tamara

:gwiazdki_niebo:Powodzenia i spokojnej nocki 

Dziękuję 
19 marca 2023 20:41 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Witam wieczorem, już z nowego miejsca:-)
Cóż, mi to odpowiada, póki co. Żadnych czynności pielęgnacyjnych, samodzielni. Syn i córka byli. Opiekun jedzie rano. Ogólnie wytrzymam ten pobyt, dlaczego nie. O reszcie napiszę jutro. 
Spokojnej nocy Opiekunkowo :gwiazdki_niebo: