Jak znaleźć pracę opiekuna za granica?

09 lutego 2014 14:43
betrojer

Czyli o referencje muszę indywidualnie wystąpić do rodziny PDP przed końcem mojego kontraktu u PDP, tak?

Tak, dokładnie.
09 lutego 2014 14:45
hogata76

Nieeeeeee,po wyjeżdzie do domu.Bez podania adresu,gdzie ewentualnie rodzina mogłaby wysłac referencje:)

Hogatka, wstałaś dziś lewą nogą? ;-)
09 lutego 2014 14:47 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Hogatka, wstałaś dziś lewą nogą? ;-)

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ??????????????Czemu??????????????????????No może czasem przemawia przezemnie  ironia,ale nie byłabym 100%kobietą prawda????????????????????????????????????:D;D;D;D;D;D;D;D;D
09 lutego 2014 14:51 / 1 osobie podoba się ten post
hogata76

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ??????????????Czemu??????????????????????No może czasem przemawia przezemnie  ironia,ale nie byłabym 100%kobietą prawda????????????????????????????????????:D;D;D;D;D;D;D;D;D

Przecież widzisz, że biedny Betrojer - świeżynka i chce się wszystkiego od razu nauczyć. A jak jeszcze trafi na stelle bez NETu i nie dopyta potem? Ty też kiedyś byłaś "zieleninką" przecież. :-D
09 lutego 2014 14:58 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Przecież widzisz, że biedny Betrojer - świeżynka i chce się wszystkiego od razu nauczyć. A jak jeszcze trafi na stelle bez NETu i nie dopyta potem? Ty też kiedyś byłaś "zieleninką" przecież. :-D

Hipotetycznie trzeba myśleć logicznie,ups przepraszam hihihihi:)
09 lutego 2014 15:12 / 1 osobie podoba się ten post
Malgi

Przecież widzisz, że biedny Betrojer - świeżynka i chce się wszystkiego od razu nauczyć. A jak jeszcze trafi na stelle bez NETu i nie dopyta potem? Ty też kiedyś byłaś "zieleninką" przecież. :-D

No, dokładnie! Ukłony dla koleżanki za zrozumienie mojej postawy tu na forum. :)
14 marca 2014 22:09

??? Do regulaminu biegiem marsz! Moderator

04 kwietnia 2014 09:11

Sugerowałem już w tamtym temacie wybór strony www.google.pl Forum nie jest miejscem pośrednictwa pracy. Moderator

04 kwietnia 2014 09:18 / 1 osobie podoba się ten post
ja bym jej odradzila wyjazd na to miejsce
1-nie takie pieniadze za takie miejsce
2-nie nauczy sie tam niemieckiego
ja bym jej poradzila intensywny kurs niemieckiego bo dopoki nie opanuje go w stopniu przynajmniej podstawowym nie bedzie miala szans na prace za godne pieniazki
04 kwietnia 2014 09:19 / 2 osobom podoba się ten post
ivetta

Sugerowałem już w tamtym temacie wybór strony www.google.pl Forum nie jest miejscem pośrednictwa pracy. Moderator

Trudno podjąc za kogoś decyzję jak ktoś ma trudną sytuację to jedzie za niewielkie pieniądze jednak jest to polska rodzina wolała bym być ostrożna,bo spotykało się już różne sytuacje w takich rodzinach.Decyzja trudna sama musi zdecydować  życzę powodzenia
04 kwietnia 2014 09:25
doda

Trudno podjąc za kogoś decyzję jak ktoś ma trudną sytuację to jedzie za niewielkie pieniądze jednak jest to polska rodzina wolała bym być ostrożna,bo spotykało się już różne sytuacje w takich rodzinach.Decyzja trudna sama musi zdecydować  życzę powodzenia

No właśnie ,ja myślę podobnie.
Jeżeli chodzi o naukę języka , to może by się coś nauczyła , bo pdp mówi po polsku i niemiecku.
Ciężko cos poradzić w tej sytuacji, a ona potrzebuje pracy i pieniędzy.Najgorsze jest to ,że tam jest kilka chętnych ,a rodzina czuje sie pewnie ,jakie dobrodziejstwo czynią dla rodaczek.
04 kwietnia 2014 09:33 / 1 osobie podoba się ten post
ivetta

No właśnie ,ja myślę podobnie.
Jeżeli chodzi o naukę języka , to może by się coś nauczyła , bo pdp mówi po polsku i niemiecku.
Ciężko cos poradzić w tej sytuacji, a ona potrzebuje pracy i pieniędzy.Najgorsze jest to ,że tam jest kilka chętnych ,a rodzina czuje sie pewnie ,jakie dobrodziejstwo czynią dla rodaczek.

 I to jest najgorsze ,że  rodzina czuje się pewnie tam są  dwie osoby !!!!!   ale to jest wyzysk    ( rozbój w biały dzien)
04 kwietnia 2014 09:51
doda

Trudno podjąc za kogoś decyzję jak ktoś ma trudną sytuację to jedzie za niewielkie pieniądze jednak jest to polska rodzina wolała bym być ostrożna,bo spotykało się już różne sytuacje w takich rodzinach.Decyzja trudna sama musi zdecydować  życzę powodzenia

Różne sytuacje spotyka się  w niemieckich rodzinach też, nie ma co przesadzać.Nie wazne kto w jakim jezyku mowi ważne jakim jest człowiekiem a na to wpływa wiele czynników.Ja pracowałam w rodzinie niemieckiej znali bardzo dobrze nasz ale język corka pdp nie zyczyła sobie i zastrzegła to na początku mojego kontraktu tylko jezyk niemiecki w domu.I tak było.Nie ma co zniechęcac ani zachęcać wyjazd uwarunkowany jest potrzeba chwili, a opiekunki to dorosle osoby.
04 kwietnia 2014 10:03 / 4 osobom podoba się ten post
Ja w styczniu trafiłam do takiej rodziny gdzie synowa babci była polką.Byłam tam tylko tydzień!!! tak wrednej i fałszywej osoby jeszcze nigdy w swoim życiu nie spotkałam.Nigdy więcej to takiego domu gdzie ktoś jest z Polski.
04 kwietnia 2014 10:10 / 3 osobom podoba się ten post

Drogi moderatorze, co zrobiłam żle???? nie podaje żadnych danych , nie proszę o nazwę firmy ,nie proszę o poszukanie pracy , więc czegoś nie rozumię .Proszę mi napisać co panu się nie podoba.Co mam szukać w www.google.pl Życzę miłej pracy .


 


W punkcie 2 regulaminu forum jest jasno napisane co mi się nie podoba. Jak szukasz pracy dla koleżanki, to rozpocznij od wujka google. Na tym forum są jasne zasady i dział z ogłoszeniami również. Moderator