Jak znaleźć pracę opiekuna za granica?

25 sierpnia 2014 14:13 / 1 osobie podoba się ten post
marshall.area

Mam za sobą już pracę jako opiekun.Pracowałem w Austrii jako opiekun. Ostatnio pracowałem w innym zawodzie, lecz chcę znowu wyjechać do opieki. Czy są firmy które polecacie? gdzie rekrutacja z niemieckiego nie jest na poziomie perfekt. Pozdrawiam

Gdzie kolego pracowałeś?pytam bo jestem zauroczona Austria,Austryjakami na maxa,gdzie tym innym narodom do nich.Albo po prostu miałam takie szczeście,że trafiałam do ludzi*.Aplikuj do wszystkich firm opiekunkowych.Ja wczoraj dostałam na meila dwie oferty.Jesli masz profil uzupelniony,może do Ciebie tez wyslą.Ale nie spoczywaj na laurach tylko dzialaj.Masz może referencje jak nie to pisz czy dzwon do rodzin u ktorych pracowałeś zbieraj papiery.To niby nic wielkiego,bo to tylko referencje od rodzin, ale pytaja o nie i  jest to  dowod,że pracowałeś i jak.Zycze powdzenia.
25 sierpnia 2014 14:16 / 2 osobom podoba się ten post
ORIM

Wszystkie firmy przyjmuja facetow.jak tylko maja takie zlecenie od posrednika.Tu nie ma sentymentow liczy sie kasa.Rodzina chce faceta to firma na glowie stanie aby nie stracic swojej dzialki z tego.Wszystkie firmy sprawdzenie jezyka prowadza rowniez podobnie - rozmowa telefoniczna.Nie jest powiedziane ze musi byc super.Wystarczy komunikatywny.Wiec skladaj aplikacje wszedzie do kazdej firmy i zobaczysz ktora sie odezwie

Dokładnie tak jest, sam nie tak dawno zaczałem się starac o pracę, wytypowałem 5 firm na podstawie komentarzy znalezionych tutaj na tym forum i aplikowałem. Teraz mam pracę + telefony z innych firm :)
25 sierpnia 2014 14:17
Pracowałem w Vils, Tirol
25 sierpnia 2014 14:20 / 1 osobie podoba się ten post
marshall.area

Pracowałem w Vils, Tirol

Juz mam oddech krotszy:) pieknie tam, a nauczyłeś sie jodłować:)))))))))
25 sierpnia 2014 14:42 / 7 osobom podoba się ten post
marshall.area

Pracowałem w Vils, Tirol

"Przedstawilem" cie na forum kolezanka.Teraz sobie radz ha ha.Jak sobie z nimi poradzisz  ( bardzo fajne rozrabiaki) to znalezenie pracy to juz bajka hi hi
25 sierpnia 2014 15:10 / 4 osobom podoba się ten post
ORIM

"Przedstawilem" cie na forum kolezanka.Teraz sobie radz ha ha.Jak sobie z nimi poradzisz  ( bardzo fajne rozrabiaki) to znalezenie pracy to juz bajka hi hi

haha orim rozbawięłs mnie tym"przedstawiłem" Cie koleżanka hahah
on sam sie przedstawiłm nam i zaprezentował:)kujawiaka zatańczył haha
25 sierpnia 2014 16:22
kacha25

haha orim rozbawięłs mnie tym"przedstawiłem" Cie koleżanka hahah
on sam sie przedstawiłm nam i zaprezentował:)kujawiaka zatańczył haha

Przedstawilem - bo napisalem ze jest w "na wyjezdzie"  Kujawiaka tanczył ha ha Gdzie ???? kacha ty juz masz pomrocznosc jasna hihi tj.teraz juz widzisz tylko wlasny dom
25 sierpnia 2014 16:38
ORIM

Przedstawilem - bo napisalem ze jest w "na wyjezdzie"  Kujawiaka tanczył ha ha Gdzie ???? kacha ty juz masz pomrocznosc jasna hihi tj.teraz juz widzisz tylko wlasny dom

jak to gdzie?:)))))na forum:))niewidziałes haha orimku bardzo Cie lubie:))wiesz,ze ja jak ty mam ta sama pomrocznośc i widze tylko swój domek tak jak ty(ale na szczęście jeszcze Niemcy mi sie niepodobaja hahaha)tak jak tobie Niemki:)
25 sierpnia 2014 16:45 / 2 osobom podoba się ten post
kacha25

jak to gdzie?:)))))na forum:))niewidziałes haha orimku bardzo Cie lubie:))wiesz,ze ja jak ty mam ta sama pomrocznośc i widze tylko swój domek tak jak ty(ale na szczęście jeszcze Niemcy mi sie niepodobaja hahaha)tak jak tobie Niemki:)

Bez przesady Napisalem ze zaczynaja sie podobac hihi poza tym jestem w rejonie gdzie jest duzo rosjan wiec i sporo ladnych dziewczyn
25 sierpnia 2014 17:45
ORIM

Bez przesady Napisalem ze zaczynaja sie podobac hihi poza tym jestem w rejonie gdzie jest duzo rosjan wiec i sporo ladnych dziewczyn

Orimku niezłośc sie juz:))
25 sierpnia 2014 18:02 / 1 osobie podoba się ten post
kacha25

Orimku niezłośc sie juz:))

nie zloszcze sie nie ma o co Za mało zostało ha ha
25 sierpnia 2014 18:05 / 4 osobom podoba się ten post
marshall.area

Mam za sobą już pracę jako opiekun.Pracowałem w Austrii jako opiekun. Ostatnio pracowałem w innym zawodzie, lecz chcę znowu wyjechać do opieki. Czy są firmy które polecacie? gdzie rekrutacja z niemieckiego nie jest na poziomie perfekt. Pozdrawiam

A jeszcze jedno.Wyczytasz to na forum bo temat wraca jak bumerang.Wszedzie gdzie pojedziesz po zakonczonym zleceniu bierz,popros rodzine o referencje.Nam faceta pozniej latwiej z takimi papierkami znalesc inna prace i za lepsza kase.Tak jak wiec masz kontakt z rodzina w Austrii to moze ich popros o cos takiego
27 sierpnia 2014 11:37 / 1 osobie podoba się ten post
Może poleciłybyście jakąś solidną agencję? Jeżdżę do Niemiec od 8 lat, język myślę znam dobrze, oczywiście nie genialnie, ale dobrze, żeby zrozumieć i powiedzieć wszystko co chcę, konkretnie i gramatycznie. Niedawno zgłosiłam się do pewnej agencji, wypełniłam dokumenty i po chwili zadzwonił telefon, pani zadawała mi pytania po niemiecku w jakichś strasznie skomplikowanych czasach, słownictwo było tak dziwne, że nie wiedziałam czy ona na pewno mówi w tym języku. Zdałam na 31% i zaproponowano mi 9500. Zrezygnowałam, bo nawet w naszym ojczystym języku można kogoś zagiąć jak sie czlowiek uprze.
Fajnie, że ta strona istnieje, duzo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.
27 sierpnia 2014 11:43 / 3 osobom podoba się ten post
magoda

Może poleciłybyście jakąś solidną agencję? Jeżdżę do Niemiec od 8 lat, język myślę znam dobrze, oczywiście nie genialnie, ale dobrze, żeby zrozumieć i powiedzieć wszystko co chcę, konkretnie i gramatycznie. Niedawno zgłosiłam się do pewnej agencji, wypełniłam dokumenty i po chwili zadzwonił telefon, pani zadawała mi pytania po niemiecku w jakichś strasznie skomplikowanych czasach, słownictwo było tak dziwne, że nie wiedziałam czy ona na pewno mówi w tym języku. Zdałam na 31% i zaproponowano mi 9500. Zrezygnowałam, bo nawet w naszym ojczystym języku można kogoś zagiąć jak sie czlowiek uprze.
Fajnie, że ta strona istnieje, duzo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

no jak 9500 to ja bym si odrazu zgodzila nawet w tym innym dziwnym jezyku :)
zartuje oczywiscie wiem ze sie pomylilas i mialo byc 950.... 
proponuje popatrzec u nas w temacie ,,opnie na temat gencji i posrednikow,, samej dokonac wyboru co Ci najlepiej pasuje podzwonic popytac przejsc pare testow i samej zdecydowac......
my niestety nie pomozemy.....
 
27 sierpnia 2014 11:52 / 1 osobie podoba się ten post
tak...właśnie czytam regulamin... dzięki. Oczywiście się pomyliłam w kwocie.