Jak znaleźć pracę opiekuna za granica?

22 września 2014 20:40 / 6 osobom podoba się ten post
Wichurra,takie początki nazywają się "otępieniem starczym",nie demencja.I to siega dość głęboko.Wiewm z osobistego doświadczenia,byłam u b.dobrej lekarki w kraju z moją osobistą mamcia.Też nazwałam jej zachowania demencją,kierując się doświadczeniem z pracy własnej.Pani doktor-bardzo dobra zresztą-porobiła mamci najróżniste testy,porozmawiała z nią,poswieciła jej dużo czasu(wizyta prywatna była) i na koniec orzekła,że te zmiany to otępienie starcze,ale to jest tak jakby przedsionek demencji.Mamcia leki dostała na spowolnienie(niestety nie tolerowała ich),no i zalecenia,coby ćwiczyć pamięć.
A tak poza tym,to usłyszałam,ze samotność takiej osoby żle wpływa na jej stan,co potwierdzaam z doświadczeń własnych i "maminych poskarżyjek"
Jednak prostowanie wszelkich niedomówień u takich osób to jakby walka z wiatrakami.A to,że będziesz wykonywać ostatnie polecenia i tak nie uchroni cie od uwag z jej strony.To mam akurat na bieżąco w swojej Pracy.
Wichurra,tylko morze cierpliwości,dystans i pamięc,że to tylko praca mogą pomóc to złagodzić.
22 września 2014 21:06
Dzięki za obszerne ustosunkowanie się do mojego problemu Impala:)
Wiem, że wykonywanie ostatnich poleceń mnie nie uchroni, ale jednak są większe szanse, że będzie pamiętała co mówiła, niżbym robiła wszystko po swojemu:)
O ile mówi to normalnie to się nie denerwuję, ale jak widzę, że ona z agresją do mnie, to mi też ciśnienie się podnosi. To już chyba nic na to nie zrobię.
22 września 2014 21:18 / 3 osobom podoba się ten post
Z tzw. przymrużeniem oka to pisze-pracuj wytrwale dalej,a może doczekasz się słowa Przepraszam z jej ust (jednak to może nastapic po baaardzo długim czasie).Tez z własnego,prywatnego doświadczenia to pisze.Ostatnio bowiem zostałam dość okropnie potraktowana przez pdp(nawet na całą populacje Polaków to się rozciągnęło),skomentowałam to jednym zdaniem,bardzo spokojnie i wyszłam z pokoju.Po 2 godzinach,kiedy nastąpił nasz ponowny kontakt usłyszałam słowo przepraszam.Jestem tu dobre dwa lata i zdarzyło się pierwszy raz.Powtórki nie oczekuje,ale za każdym razem wbijam sobie w mózg,żeby nie wypowiadać własnego zdania,bo skutki bywaja nieciekawe.Łatwo nie jest,ale się staram-aże moje musi być na wierzchu,to bywam złosliwa czasami w komentarzach słownych.
ALE pamiętajcie kochani zawsze-dzień bez uśmiechu,to dzień stracony.(taki tekst stoi na blacie w recepcji u naszego lekarza).
22 września 2014 21:51
wichurra

Dzięki za obszerne ustosunkowanie się do mojego problemu Impala:)
Wiem, że wykonywanie ostatnich poleceń mnie nie uchroni, ale jednak są większe szanse, że będzie pamiętała co mówiła, niżbym robiła wszystko po swojemu:)
O ile mówi to normalnie to się nie denerwuję, ale jak widzę, że ona z agresją do mnie, to mi też ciśnienie się podnosi. To już chyba nic na to nie zrobię.

a może pozwoli ci odkurzyć tę podłogę co?......hihi
22 września 2014 22:05 / 2 osobom podoba się ten post
Kiedys ktos mi doradzil jesli babcia jest agresywna i obrazona,to mam wyjsc na pare minut i wrocic przez ten czas ona sie uspokoi moze zapomni i bedzie ok.a jak byla bardziej kontaktowa to jej takze oznajmilam ze ja wcale nie musze znosic jej aroganctwa,i wcale nie musze tu pracowac,pdp lagodniala,i zmieniala ton,nie byla juz taka pewna siebie a nawet przeprosila za swe zachowanie
29 września 2014 23:09
UP, pośrednicy, Internet - opcji jest wiele
20 maja 2015 18:14 / 1 osobie podoba się ten post

Wylatujesz! regulamin się czyta zanim się zacznie zabawa w rekrutację. Moderator

20 maja 2015 18:16 / 8 osobom podoba się ten post
Za taką rekrutację to się wylatuje z forum. Mod chyba śpi.
Jak jest pani firmą, to prosze pisać oferty pracy w dziale do tego przeznaczonym, a nie spamować i zaśmiecać wątki. Już tylko z tego powodu pani firma jest dla mnie skreślona i pomimo biegłej znajomości angielskiego na pewno nie skorzystam.
20 maja 2015 18:45 / 2 osobom podoba się ten post
Lawenda, za taki komentarz powinnaś otrzymać od Modiego  Krzyż za Zasługi
20 maja 2015 19:17 / 3 osobom podoba się ten post
bieta

Lawenda, za taki komentarz powinnaś otrzymać od Modiego  Krzyż za Zasługi :-)

A bo mnie wkurzają tacy spamiarze, co wątek, to ta panienka wciska swoją rekrurację. To mi się właśnie u nas podoba,że nie ma tak jak na innych forach setek spamów i mozna normalnie poczytać topiki, a ta baba już w kilku się wpisała, no ileż można.
21 września 2015 10:26

Miałam przyjemność współpracować z firmą blablabla z blablabla i byłam zaskoczona zaangażowaniem pracowników w poszukiwaniu pracy zgodnej z moimi kwalifikacjami oraz oczekiwaniami.
Z cała pewnością mogę polecić firmę Blablabla


 


Nawet konto założone z maila firmowego )))))))))))))

21 września 2015 10:31
Lawenda

A bo mnie wkurzają tacy spamiarze, co wątek, to ta panienka wciska swoją rekrurację. To mi się właśnie u nas podoba,że nie ma tak jak na innych forach setek spamów i mozna normalnie poczytać topiki, a ta baba już w kilku się wpisała, no ileż można.

To powyźej też pachnie rekrutacją.??
21 września 2015 10:44
teresadd

To powyźej też pachnie rekrutacją.??


Nooooo, na pewno. Mod to załatwi, jak odpije poranną kawę.
21 września 2015 11:39 / 4 osobom podoba się ten post
Maria67

Miałam przyjemność współpracować z firmą blablabla z blablabla i byłam zaskoczona zaangażowaniem pracowników w poszukiwaniu pracy zgodnej z moimi kwalifikacjami oraz oczekiwaniami.
Z cała pewnością mogę polecić firmę Blablabla


 


Nawet konto założone z maila firmowego :-))))))))))))))

Po przeczytaniu Twojego posta też jestem zaskoczona !....że też takie cudowne firmy jeszcze są ? no ! trza się będzie zdecydować na odejście z mojej ! kwalifikacje jakieś tam już mam , oczekiwania również a jak już pracownicy zaangażowani to się nie ma na co oglądać , tylko ruszać do tej idealnej firmy
21 września 2015 11:48 / 6 osobom podoba się ten post
A ja dopiełam właśnie walizkę i czekam na busa. Będę pierwsza, żeby mnie nikt nie ubiegł Nawet do końca kontraktu nie czekam