Jak znaleźć pracę opiekuna za granica?

21 września 2015 12:41

Maszeruj do regulaminu forum! Moderator

01 października 2015 20:58
Jestem na tym portalu od niedawna....czytam opinie i posty...i nadal się zastanawiam czy warto szukac ofert pracy przez pośredników (stawki jakie proponują są zbyt niskie)..i też nie wiem czy akurat tu mogę to napisac bo moderator jest czujny :):):)
01 października 2015 21:01
Lila75

Jestem na tym portalu od niedawna....czytam opinie i posty...i nadal się zastanawiam czy warto szukac ofert pracy przez pośredników (stawki jakie proponują są zbyt niskie)..i też nie wiem czy akurat tu mogę to napisac bo moderator jest czujny :):):)

witaj..... kazda z nas wedlug siebie ocenia czy warto  pracowac przez agencje czy nie i to juz dla siebie musisz wiedziec ......jakie sa pluzy i minusy ,za i przeciw i co Ci bardziej odpowiada
23 października 2015 14:21 / 1 osobie podoba się ten post

Moderatorze widzisz i nie grzmisz


 


Już zagrzmiałem.

23 października 2015 14:25 / 2 osobom podoba się ten post
Marta

Moderatorze widzisz i nie grzmisz :-)


 


Już zagrzmiałem.

Koniec  października, gdzie tu grzmotów szukać
23 października 2015 14:31
Moja kuzynka właśnie przez tą agencję pracuje i nie jest zadowolona. Przede wszystkim opis podopiecznego się nie zgadzał - pani miała chodzić, a jeździ na wózku. Trzeba podpisać umowę, nie mając jeszcze konkretnego zlecenia. Kuzynka ma małe doświadczenie, więc się na to zgodziła, ale po powrocie zwrywa współpracę. 
23 października 2015 14:35
Gratuluję! Moja przygoda z tą agencją zakończyła się zanim jeszcze zaczęła, tak bardzo mnie zraziła do siebie, że z pewnością nie skorzystam z ich usług.
Przesłuchanie zdałam, uważam bardzo dobrze a poziom był wysoki, po 25 minutach ględzenia w tempie szybszym niż mówią rodowici Niemcy , pani podała kwotę , która wryła mnie w ziemię Była najniższą ze wszystkich agencji, poza tym o kulturze nie wspomnę, chociaż to mi frędzlami, jak mawia Lawenda.
Co do wyboru miasta- bardzo wątpię, po szczegółowych rozeznaniach i wypełnieniu ankiety. Ale to już moje skromne zdanie.
Pozdrawiam
23 października 2015 14:38 / 2 osobom podoba się ten post
Firma blablabla zdaje się być jednak lepsza :P
23 października 2015 14:39 / 1 osobie podoba się ten post
Hmmm no i nie udała sie reklama.
23 października 2015 14:57 / 1 osobie podoba się ten post
I teraz na głupka wyszłam bo nie wiadomo o kim pisałam, a było spokojnie pić kawę i wsuwać pierniczka
23 października 2015 15:01 / 1 osobie podoba się ten post
Michalinka

I teraz na głupka wyszłam :-)bo nie wiadomo o kim pisałam, a było spokojnie pić kawę i wsuwać pierniczka :lol2:

To we dwie głupie jesteśmy, ale mam nadzieję, że pani z Aterimy przeczyta nasze posty i nie będzie więcej nachalnej reklamy nam tu podsuwała. 
23 października 2015 15:52
wichurra2

To we dwie głupie jesteśmy, ale mam nadzieję, że pani z Aterimy przeczyta nasze posty i nie będzie więcej nachalnej reklamy nam tu podsuwała. 

23 października 2015 15:54 / 4 osobom podoba się ten post
wichurra2

Moja kuzynka właśnie przez tą agencję pracuje i nie jest zadowolona. Przede wszystkim opis podopiecznego się nie zgadzał - pani miała chodzić, a jeździ na wózku. Trzeba podpisać umowę, nie mając jeszcze konkretnego zlecenia. Kuzynka ma małe doświadczenie, więc się na to zgodziła, ale po powrocie zwrywa współpracę. 

Wolę dwie pdp na wózku niż jedną chodzącą. A jak leżąca to juz nic lżejszego nie mogło mnie spotkać. (Nie mysle o jakichs ekstrymalnych przypadkach no. 100 kg wagi )
23 października 2015 15:56 / 1 osobie podoba się ten post
mleczko1

Wolę dwie pdp na wózku niż jedną chodzącą. A jak leżąca to juz nic lżejszego nie mogło mnie spotkać. (Nie mysle o jakichs ekstrymalnych przypadkach no. 100 kg wagi )

Dobra, a chodzącą Podopieczną szefowa??
23 października 2015 15:58 / 2 osobom podoba się ten post
Ona_Lisa

Dobra, a chodzącą Podopieczną szefowa??:-)

Mysłałam o chodzącej, bo co to za szef z leżącej.