Najlepszy i najgorszy produkt w Niemczech

24 lipca 2014 20:25
może...ale bym nogę wystawiła ha,ha
24 lipca 2014 20:29
nowa57

może...ale bym nogę wystawiła ha,ha

co moze ???? Gdzie ty ta noge chcesz wystawiac ???? Nie chcesz mi chyba wmowic ze twoja noga to najgorszy artykul w DE ha ha hihi
24 lipca 2014 20:43
chciałbyś tą nogę zobaczyć.... hmmm
05 listopada 2014 13:34 / 2 osobom podoba się ten post
Cudze chwalicie, swego nie znacie-- sami nie wiecie co posiadacie. Tak mowi polskie nasze przyslowie. Pomijajac je pewnie ,ze wszystkiego warto probowac.Jest tu duzo rzeczy o wiele lepszej jakosci, konsystencji i smaku.A ktore to z nich to wybor kazdego z nas.Probojmy wiec co sie da ,poki jest okazja,tym bardziej,ze nic to nas nie kosztuje.
18 grudnia 2016 14:13 / 1 osobie podoba się ten post
Jednym z najlepszych produktów w niemieckich sklepach jest Viss, mleczko do czyszczenia_super oczyściło mi wannę , trochę zaniedbaną i produkt, który odkryłam kilka lat wstecz _gęsty Domestos ohne Chlor, kraft Universal_Reiniger, to jest po prostu bajka, jak ceramiczne elementy sanitarne błyszczą.
22 stycznia 2017 22:07 / 3 osobom podoba się ten post
Widziałam w którymś sklepie ( tylko nie pamiętam w którym ) takie składane drapaczki do pleców za ok 5 eu....Wyglądały bardzo fajnie i estetycznie....Chętnie bym sobie kupiła....Czy komuś może rzuciły się w oczy i gdzie.....?
22 stycznia 2017 22:08 / 7 osobom podoba się ten post
ewa59

Widziałam w którymś sklepie ( tylko nie pamiętam w którym ) takie składane drapaczki do pleców za ok 5 eu....Wyglądały bardzo fajnie i estetycznie....Chętnie bym sobie kupiła....Czy komuś może rzuciły się w oczy i gdzie.....?

Ewunia, dobrze, że Paolo już śpi 
Co do tematu, to nie widziałam
22 stycznia 2017 22:11 / 5 osobom podoba się ten post
Nugatka

Ewunia, dobrze, że Paolo już śpi :lol2:
Co do tematu, to nie widziałam :-)

Nugatku ale mi by się przydała do pleców a nie do tego o czym myślisz......... Ale dobrze, że śpi bo dopiero miałby używanie.....
22 stycznia 2017 22:26 / 4 osobom podoba się ten post
ewa59

Nugatku ale mi by się przydała do pleców a nie do tego o czym myślisz........:lol3:. Ale dobrze, że śpi bo dopiero miałby używanie.....:lol3:

No tak ,kot śpi ,a myszy debatują .
22 stycznia 2017 22:37 / 5 osobom podoba się ten post
Najlepszy produkt w De? 
Odpowiadam : piwo.

Najgorszy?
Ano te szmaty z NKD czy innych TAKKO.
Kupiłem ze dwa razy jakieś swetry czy koszule takie do prac domowych. I pożałowałem wkrótce moich 30 EUR, które wydałem na coś, co musiałem szybko wywalić. Czyli wywaliłem moje ciężko zapracowane pieniądze.
Żeby ten żal zrekompensować, poszedłem do sklepu sportowego z markowymi ubraniami i zakupiłem jeden pulower za 120 EUR, który mi będzie "służył" lat parę.
Tylko że tego trochę żal do garów założyć. I tak źle i tak niedobrze.
22 stycznia 2017 23:16 / 1 osobie podoba się ten post
Najlepszy-wołowina na rolady,takiej ładnej jak tu w PL nie widziałam od lat:)Nt. najgorszego nie mam zdania:)
22 stycznia 2017 23:18 / 4 osobom podoba się ten post
Ja mam cala liste ulubionych produktów z DE, które zawsze kupuje i wioze sobie do domu- bo lubie:
- Raucher Kase z Aldiego ( z szynka, orzechami, papryka, naturalny)
- kawka Dallmayr prodomo
- soki do herbaty z Penny o smaku gruszki z czarnym bzem, maliny z cytryna i Waldmeistra
- Giotto
- zelki dla cory
- ukochany krem do rak z DM Handcreme 2in1 Pflege & Maske mit Macadamia-Nussöl

A nie trawie ich wędlin, bo sa beznadziejne, ten nieszczęsny quark to bardzo ubogi krewny naszych białych serow, tych wszystkich gotowców- nie uznaje gotowych dan, gotowych sosow itd.
22 stycznia 2017 23:37 / 2 osobom podoba się ten post
użytkowniczka niegdyś znana jako debiutantka

Ja mam cala liste ulubionych produktów z DE, które zawsze kupuje i wioze sobie do domu- bo lubie:
- Raucher Kase z Aldiego ( z szynka, orzechami, papryka, naturalny)
- kawka Dallmayr prodomo
- soki do herbaty z Penny o smaku gruszki z czarnym bzem, maliny z cytryna i Waldmeistra
- Giotto
- zelki dla cory
- ukochany krem do rak z DM Handcreme 2in1 Pflege & Maske mit Macadamia-Nussöl

A nie trawie ich wędlin, bo sa beznadziejne, ten nieszczęsny quark to bardzo ubogi krewny naszych białych serow, tych wszystkich gotowców- nie uznaje gotowych dan, gotowych sosow itd.

Za to ostatnie zdanie masz ode mnie brawo!!
Gotowce są beee. Capią i na odległość je wyczuwam. Ale ten krem-zanotowałem.
23 stycznia 2017 08:39 / 1 osobie podoba się ten post
ewa59

Widziałam w którymś sklepie ( tylko nie pamiętam w którym ) takie składane drapaczki do pleców za ok 5 eu....Wyglądały bardzo fajnie i estetycznie....Chętnie bym sobie kupiła....Czy komuś może rzuciły się w oczy i gdzie.....?

Ja widziałam kiedyś ale nieskładane. Chyba w Teddy czy coś w tym stylu.
23 stycznia 2017 08:42 / 1 osobie podoba się ten post
kasia63

Najlepszy-wołowina na rolady,takiej ładnej jak tu w PL nie widziałam od lat:)Nt. najgorszego nie mam zdania:)

Tak Kasiu masz rację..ja też ostatnio kupiłam kg wołowiny w plastrach na zrazy...zamrozilam  ja i bez problemów  dowiozlam do domu...i zrobiłam zrazy w ciemnym sosie na rodzinny obiad...palc lizac...polecam.