Odliczam dni 20

30 marca 2020 19:10 / 2 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:zaskoczenie1:Heiligenhaus????Byłam tam 2 razy w 2017 i 2018 fajnego dziadka miałam a gospodara po byku .To wieś 

Co to znaczy gospodara po byku?
30 marca 2020 19:15 / 1 osobie podoba się ten post
nincia

Malgi współczuję ci z tym odliczaniem ,bo jest teraz taki kołowrotek że głowa boli:kropla potu: ja mam znowu zmieniony wyjazd do domu z 1 kwietnia na 3 kwietnia więc proszę o korektę:aniolki: aż  już sama nie wiem ile jeszcze tych dni,licząc od jutra do czwartku to jeszcze 3 dni a do piątku to 4 dni, ale myślę że to już będzie na 100 procent. Jak coś się zmieni to dam znać.Dziękuję za poprawkę.:przytul aniola: 

To wpiszę ci 3 dni, a jak będziesz pewna wyjadu to poprawimy.
30 marca 2020 19:27 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

:zaskoczenie1:Heiligenhaus????Byłam tam 2 razy w 2017 i 2018 fajnego dziadka miałam a gospodara po byku .To wieś 

Kurczę, pomyłka- tam nie jadę właśnie! Choć wolałabym. Jadę do Hanoweru, ale jak patrzyłam to na obrzeżach raczej, sporo wokół zieleni.
30 marca 2020 19:33 / 5 osobom podoba się ten post
dorotee

Co to znaczy gospodara po byku?:-)

To znaczy, że duuuuża gospodara Czasami się mówi z użyciem brzydkiego słowa
30 marca 2020 19:58 / 3 osobom podoba się ten post
dorotee

Co to znaczy gospodara po byku?:-)

Duże gospodarstwo 
30 marca 2020 19:59 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

To znaczy, że duuuuża gospodara:-) Czasami się mówi z użyciem brzydkiego słowa

no jak...
 
30 marca 2020 21:36 / 1 osobie podoba się ten post
Konwalia08

:hihi:no jak...
 

Cichaj
30 marca 2020 22:19 / 2 osobom podoba się ten post
Werska

42579

Wersja nie jedziesz za mnie, będziesz odemnie ok.300km za mnie przyjeżdża ktoś kto tu już był.
31 marca 2020 06:00 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

U mnie od jutra proszę napisać 23 dni. Ale to zapewnie jeszcze nie ostatnie moje słowo...
Nincia, możesz kod podać gdzie jesteś? Może ja za ciebie jadę... Choć nie , we czwartek przejeżdżam z miejsca w miejsce. Problem jest z dojazdami tutaj, bo firma zapewne ma sporą bazę, ale dopiero na czwartek coś znalazła, a już jutro mogłabym przejechać...

No to liczymy:
 
 
nincia - 3 - ostatni wtorek
dorotee - 3 - ostatni wtorek
Malgi - 5 - ostatni wtorek
Werska - 23 - 
Dusia1978 - 26 - 
Konwalia08 - 40 - jutro zmiana kodu
 
Ktoś jeszcze chce do nas dołączyć?
31 marca 2020 07:51 / 3 osobom podoba się ten post
I to raczej nie jest moje ostatnie słowo, ale dopiero po świętach sę okaże...
31 marca 2020 08:08 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

I to raczej nie jest moje ostatnie słowo, ale dopiero po świętach sę okaże...

U mnie też może być zmiana. Okaże się też po świętach. Zobaczymy jak to się będzie przedstawiać sytuacja z korona wirusem. Jak już pisałam w najgorszym przypadku będę tutaj do końca czerwca. 
31 marca 2020 08:12 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

U mnie też może być zmiana. Okaże się też po świętach. Zobaczymy jak to się będzie przedstawiać sytuacja z korona wirusem. Jak już pisałam w najgorszym przypadku będę tutaj do końca czerwca. 

Ja stwierdziłam, że do końca maja. Ale, jeśli wróciłabym tutaj za trzy tygodnie, to panom najbardziej pasowałoby własnie do- chyba 7 lipca, czyli końca tutejszego roku szkolnego- jeśli nic się nie zmieni.
31 marca 2020 08:20 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Ja stwierdziłam, że do końca maja. Ale, jeśli wróciłabym tutaj za trzy tygodnie, to panom najbardziej pasowałoby własnie do- chyba 7 lipca, czyli końca tutejszego roku szkolnego- jeśli nic się nie zmieni.

O ile przez to wszystko rozkład roku szkolnego nie ulegnie zmianie???? Zobaczymy. No obawiam się , że moja psychika będzie mocno nadszarpnięta po tak długim pobycie w DE. 
31 marca 2020 08:25 / 2 osobom podoba się ten post
Podziwiam długodystansowców, mnie ten piąty tydzień już w .. parzy. Nie mogę sobie miejsca znaleźć...
31 marca 2020 08:30 / 2 osobom podoba się ten post
Malgi

Podziwiam długodystansowców, mnie ten piąty tydzień już w .. parzy. Nie mogę sobie miejsca znaleźć...:stres::boi sie:

Tak jak już pisałam . Mój teraz zjazd nic mi nie da. Będę siedziała sama na wsi uzależniona od kogoś żeby mi zrobił zakupy. Córka też do.mnie nie mogłaby przyjechać bo już pytałam w Sanepidzie. Jesli już by tam była to ok ale jeśli nie to nie mogę jej ściągnąć do domu na wieś. Więc z każdej strony doopa. Z dwojga złego wolę zostać tutaj niż być zdsna na samotność na wiejskim odludziu. Może jakbym miała Złe miejsce to bym się upierała na powrót ale tutaj mam ok więc da się wytrzymać. Myślę że się to uspokoi i pojadę na początek maja na przynajmniej krótki urlop.