Odliczam dni 20

08 kwietnia 2020 21:24 / 3 osobom podoba się ten post
I zrobię odliczajki z nadzieją, że Dusia się odezwie..
 
Nincia 11
 
Dusia 17

Werska 23
 
Konwalia 32
 

 
09 kwietnia 2020 08:50 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

A facetów potrzebują? 

Pewnie też, w moim profilu są namiary na mnie, jak chcesz to odezwij się to Ci podam namiary na firmę.
09 kwietnia 2020 23:00 / 3 osobom podoba się ten post
Nincia 10
 
Dusia 16

Werska 22
 
Konwalia 31
09 kwietnia 2020 23:37 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Nincia 10
 
Dusia 16

Werska 22
 
Konwalia 31

No 30 jutro ale......chyba przedłuże o tydzień ... chyba....
10 kwietnia 2020 17:33 / 3 osobom podoba się ten post
Ok, to jak już  nie będzie "chyba' to się zmieni U mnie też raczej tak nie zostanie, ale na razie niech tak będzie.
10 kwietnia 2020 22:53 / 2 osobom podoba się ten post
Kolejny dzień mija. Nowe wieści, nowe zarządzenia, nowe dzieci mają się urodzić- jak się okazało u syna koleżanki- życie.
 
Nincia 9
 
Dusia 15

Werska 21
 
Konwalia 30
 
Nincia już jednocyfrowo- zmiana kodu dzisiaj. U mnie oczko- kto ze mną w karty zagra?
11 kwietnia 2020 09:19 / 4 osobom podoba się ten post
Kolejny dzień czas zacząć. Konwalia ma zmianę kodu, choć to się może jeszcze zmienić. Wszystko jest płynne, ale się dostosuemy i damy radę!!!
 
Nincia 8
 
Dusia 14

Werska 20
 
Konwalia 29
12 kwietnia 2020 20:32 / 2 osobom podoba się ten post
Dzisiaj mam zmianę kodu. Nie podskakuję z radości, bo to raczej fałszywy alarm Ale Ninci już tylko tydzień został,  a to już fajna wiadomość!
 
 
Nincia 7
 
Dusia 13

Werska 19
 
Konwalia 28
12 kwietnia 2020 22:14 / 3 osobom podoba się ten post
Jeszcze cały tydzień, oby nic się nie zmieniło bo chcę już do domu ?, 
13 kwietnia 2020 10:10 / 2 osobom podoba się ten post
Ktoś coś wie o Dusi? Nincia, życzę ci, abyś w terminie wsiadła do pojazdu- nie wiem jakiego, i obrała kierunek- Polska!
 
Nincia 6
 
Dusia 12

Werska 18
 
Konwalia 27
13 kwietnia 2020 10:54 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Ktoś coś wie o Dusi? Nincia, życzę ci, abyś w terminie wsiadła do pojazdu- nie wiem jakiego, i obrała kierunek- Polska!
 
Nincia 6
 
Dusia 12

Werska 18
 
Konwalia 27

Może nie podziękuję aby nie zapeszyć, ale
13 kwietnia 2020 12:46 / 4 osobom podoba się ten post
Werska

Ktoś coś wie o Dusi? Nincia, życzę ci, abyś w terminie wsiadła do pojazdu- nie wiem jakiego, i obrała kierunek- Polska!
 
Nincia 6
 
Dusia 12

Werska 18
 
Konwalia 27

Jak nic sama tu zostanębędę se sama odliczać ....zwariować nie zwariuje ale się w sobie zamknę z rozpaczy 
13 kwietnia 2020 13:17 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jak nic sama tu zostanę:ona placze:będę se sama odliczać ....zwariować nie zwariuje ale się w sobie zamknę z rozpaczy :hihi:

Ja powinnam zacząć pracę 12 maja
13 kwietnia 2020 14:06 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Jak nic sama tu zostanę:ona placze:będę se sama odliczać ....zwariować nie zwariuje ale się w sobie zamknę z rozpaczy :hihi:

Nie rozpaczaj i się nie zamykaj- ja na razie znikać nie mam zamiaru. Jak się ta cała kołomyja z pandemią zaczęła stwierdziłam, że nie warto wracać przed końcem maja. I zdania nie zmieniłam. A odliczam wg. daty na umowie. Po 2 maja zostaję, tylko jeszcze nie wiem, gdzie. Najchętniej powrót tam, gdzie byłam. Ale to się okaże.
Dobrze jest- momentami wesoło, momentami niekoniecznie- czasem cierpliwość jest naciągnięta jak guma w majtkach... Co innego, jak ktoś chory, a co innego, jak złośliwy i autorytarny. Mam praktykę z asertywności
13 kwietnia 2020 14:38 / 3 osobom podoba się ten post
Werska

Nie rozpaczaj i się nie zamykaj- ja na razie znikać nie mam zamiaru. Jak się ta cała kołomyja z pandemią zaczęła stwierdziłam, że nie warto wracać przed końcem maja. I zdania nie zmieniłam. A odliczam wg. daty na umowie. Po 2 maja zostaję, tylko jeszcze nie wiem, gdzie. Najchętniej powrót tam, gdzie byłam. Ale to się okaże.
Dobrze jest- momentami wesoło, momentami niekoniecznie- czasem cierpliwość jest naciągnięta jak guma w majtkach... Co innego, jak ktoś chory, a co innego, jak złośliwy i autorytarny. Mam praktykę z asertywności:-):-):-)

Dopisz mnie  od jutra 61 plissss