Jak minął dzień 13

04 lipca 2022 21:34 / 3 osobom podoba się ten post
Ostatni "rowerkowy" wieczorny spacer po mieście... Jutro po kolacji siedzę na czterech literach i dopakowuję się. Zmiennik pierwszą noc w salonie albo w małym pokoju się prześpi, a ja jeszcze u siebie. W czwartek przekażę mu pokój i ja tym razem na sofę pójdę spać. Cieplutko, chociaż nie ma tylu ludzi na trawie. Nie piknikuje ich tylu, co w sobotę
04 lipca 2022 22:08 / 5 osobom podoba się ten post
Ludziki chyba śpią ?
Dusia jeszcze chyba odpoczywa po weselu i pracy w ogrodzie, Maluda padła już chyba po pięciu długościach kraulem w basenie ? Damessa się chyba netfliksuje... A o reszcie ludzików to nie mam pojęcia ?
04 lipca 2022 22:23 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ludziki chyba śpią ?
Dusia jeszcze chyba odpoczywa po weselu i pracy w ogrodzie, Maluda padła już chyba po pięciu długościach kraulem w basenie ?:smiech3: Damessa się chyba netfliksuje... A o reszcie ludzików to nie mam pojęcia ?

Hej Luke, toż Tu same kobiety na schwał,jak sie patrzy,a Ty się przezywasz i ludzikami nas nazywasz 
05 lipca 2022 06:54 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Ludziki chyba śpią ?
Dusia jeszcze chyba odpoczywa po weselu i pracy w ogrodzie, Maluda padła już chyba po pięciu długościach kraulem w basenie ?:smiech3: Damessa się chyba netfliksuje... A o reszcie ludzików to nie mam pojęcia ?

Zgodza się  ,tak było Już  po 20 godz.  rozpoczęłam seans filmowy.Potem oczko  się  przymkło i musiałam  cofnąć film
05 lipca 2022 11:42 / 3 osobom podoba się ten post
Będzie  chlebek..Te ich poidełka ,super sprawa
05 lipca 2022 12:27 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Będzie  chlebek..:-)Te ich poidełka ,super sprawa:super:

Super fotki 
Tylko coś Ci aparat musi trochę szwankować, bo często ucina ujęcia ?
05 lipca 2022 13:25 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Super fotki :super:
Tylko coś Ci aparat musi trochę szwankować, bo często ucina ujęcia ?:bezradny:

Masz na myśli, że sylwetkę i twarz Damessy ucina??
05 lipca 2022 13:29 / 4 osobom podoba się ten post
Mnie dzień mija pod znakiem demencji.Od rana w poszukiwaniu wczorajszych ręczników, które wypralam a Seniorka gdzieś schowała plus bluzy seniora.Ni ma,wcielo.Dzisiaj za to fundują mi też relaks? na ewangelickim spotkaniu Seniorów w Ratuszu,o jessu ??.Do piątej będę pilnować Katarine, żeby gdzieś nie zwiała.No,full wypas a Wieczorem basen u Andrei.Dzien więc mi zaplanowali-powiem wiecej, Córka dzwoniła z urlopu we Włoszech i mam przesłać Jej zdymotka z tego five o'clock ?.Nosz uśmiech mam numer 365?i aż dostałam sciskoszczeku,,czyli trismus.Trzymcie kciuki za mnie, żebym się przywlokla z powrotem z Nimi.
05 lipca 2022 13:30 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Masz na myśli, że sylwetkę i twarz Damessy ucina??

Czasami jedną nogę utnie, innym razem trochę kapelusza ??
05 lipca 2022 14:42 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Mnie dzień mija pod znakiem demencji.Od rana w poszukiwaniu wczorajszych ręczników, które wypralam a Seniorka gdzieś schowała plus bluzy seniora.Ni ma,wcielo.Dzisiaj za to fundują mi też relaks? na ewangelickim spotkaniu Seniorów w Ratuszu,o jessu ??.Do piątej będę pilnować Katarine, żeby gdzieś nie zwiała.No,full wypas a Wieczorem basen u Andrei.Dzien więc mi zaplanowali-powiem wiecej, Córka dzwoniła z urlopu we Włoszech i mam przesłać Jej zdymotka z tego five o'clock ?.Nosz uśmiech mam numer 365?i aż dostałam sciskoszczeku,,czyli trismus.Trzymcie kciuki za mnie, żebym się przywlokla z powrotem z Nimi.

Jak widać, na nudę czasu tam nie masz ?. Trzymaj się, już niedługo 
05 lipca 2022 14:54 / 3 osobom podoba się ten post
Podpowie mi ktoś, co to za kwiat?
Podopieczna nazywa go Türkei Blume, bo podobno w Turcji dużo ich jest, tyle że dużo większych 
05 lipca 2022 15:41 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Podpowie mi ktoś, co to za kwiat?
Podopieczna nazywa go Türkei Blume, bo podobno w Turcji dużo ich jest, tyle że dużo większych 

05 lipca 2022 16:00 / 1 osobie podoba się ten post
Luke

Super fotki :super:
Tylko coś Ci aparat musi trochę szwankować, bo często ucina ujęcia ?:bezradny:

05 lipca 2022 16:02 / 2 osobom podoba się ten post
Maluda

Mnie dzień mija pod znakiem demencji.Od rana w poszukiwaniu wczorajszych ręczników, które wypralam a Seniorka gdzieś schowała plus bluzy seniora.Ni ma,wcielo.Dzisiaj za to fundują mi też relaks? na ewangelickim spotkaniu Seniorów w Ratuszu,o jessu ??.Do piątej będę pilnować Katarine, żeby gdzieś nie zwiała.No,full wypas a Wieczorem basen u Andrei.Dzien więc mi zaplanowali-powiem wiecej, Córka dzwoniła z urlopu we Włoszech i mam przesłać Jej zdymotka z tego five o'clock ?.Nosz uśmiech mam numer 365?i aż dostałam sciskoszczeku,,czyli trismus.Trzymcie kciuki za mnie, żebym się przywlokla z powrotem z Nimi.

05 lipca 2022 17:51 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Podpowie mi ktoś, co to za kwiat?
Podopieczna nazywa go Türkei Blume, bo podobno w Turcji dużo ich jest, tyle że dużo większych 

A może to Drehfrucht,po łacinie Streptocarpus ?