Powitajki przy kawie 73

21 marca 2023 07:54 / 9 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,temperaturowo wiosna,ale smutna deszczem. Szaro i mokro. Babcia dosypia jeszcze. Dzisiaj o 1:30 szlam do kibelka a tu Pedepcia ubrana wychodzi ze swojej sypialni. O,jak dobrze że wstałaś ,mówi do mnie,bo zobacz jak zaspałyśmy. Po wyjaśnieniu że mamy głęboką noc,wróciła do sypialni. Nie wiem,czy się w piżamę przebrała. W każdym razie zasnęła i nawet w kuchni nie "naszowała". Dzisiaj po południu będziemy miały gości,siostra babci z mężem  i,oczywiście, Gisela. Samoobsługowi,przyjadą z ciastem,ja tylko kawę i herbatę zrobię.Podejrzewam że Pedepcia z chóru zrezygnuje (zawsze we wtorki wieczorem), za dużo wrażeń. Kolejny dzień zleci szybko,czego wszystkim pracującym życzę,a tym,co w domach i na urlopie,niech trwa jak najdłużej 
21 marca 2023 09:46 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry, ja już czuję wiosnę i od razu samopoczucie mam lepsze! :) Życzę każdemu dobrego dnia :) 
21 marca 2023 11:36 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
Wiosna, wiosna ach to Ty.... 
Miłego dnia dla wszystkich 
Na Bawarii drugi z kolei pochmurny dzień, ale ciepło, wiosenne. 
Wczoraj kwiatki do skrzynek na tarasie posadziłam, bratowa Józka zapytała grzecznie czy bym to zrobiła. Pieniądze dała ekstra na kwiatki, to czemu nie, zwłaszcza, że lubię mieć ładnie na tarasie. Do wszelkich innych prac ogrodowych przyjeżdża firma ogrodnicza i zawsze jest ładnie wysprzątane na ogrodzie, to nie wypada żeby taras straszył 
21 marca 2023 14:44 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry , wypogodziło się i Słoneczko zagląda do okna .Zjem obiad i lete  w grządki . Dwa okna umyłam , firanki zmieniłam już na letnie ., Zakupy zrobiłam , koty wypieszczone . Czuje się bardzo dobrze i oby tak dalej.
Dobrego popołudnia .
21 marca 2023 14:50 / 6 osobom podoba się ten post
Tamara

Dzień dobry:wstajemy: ciekawe co to dziś za dzień bedzie

Dzień wagarowicza 
21 marca 2023 17:45 / 4 osobom podoba się ten post
Moje wagary to pralnia i gary
21 marca 2023 17:51 / 8 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ?
22 marca 2023 04:56 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w ciepły poranek . Szkoda, że nie mogę wkleić piosenki " Jak dobrze wstać skoro świt " .
 
Dobrego dnia 
22 marca 2023 06:00 / 5 osobom podoba się ten post
Mgła jak rozlane mleczko , nic to , wiosna idzie 
22 marca 2023 06:58 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo w środę środa minie tydzień zginie wszystkim spokojnego i miłego dnia
22 marca 2023 07:29 / 5 osobom podoba się ten post
Guten morgen und am mitag  Apetit. Niech nam los sprzyja w Germanija. Wikt i opierunek: zebrane euro i do domu kierunek.Mnie na razie nie wymieniają cosik znak że Habe mir eine chance gegeben oder 
22 marca 2023 07:40 / 7 osobom podoba się ten post
Witam w pogodny dzień 
Dziś tu zapowiadają 19 stopni. Aż chce się żyć. 
na świeżym powietrzu, dziadkowie śpią, pieczywo, dżem i mleko na stole, a kawę sobie sami robią. Tacy samodzielni.
Dziś mam ochotę pojeżdzić z odkurzaczem, słowem czas powinien fajnie minąć.
Miłego dnia
22 marca 2023 07:46 / 6 osobom podoba się ten post
Witam serdecznie! U mnie też zapowiada się  piękny, słoneczny dzień..18 st.i bez chmurekIdę  do ogrodu  różanego  w pauzie.Milego dnia życzę!
22 marca 2023 07:46 / 4 osobom podoba się ten post
to idę na taras na pauzie, tylko coś na lepetyne 
22 marca 2023 08:35 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry ?