Powitajki przy kawie 73

22 marca 2023 10:26 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry wszystkim ,słonecznie,pogodnie i przyjaźnie .
 Wiosna,wiosna,ogrodnicy pracują,ci miejscy i ci prywatni mają co robić,piły  zagłuszają świergot ptaków,lecą uschłe gałęzie. A ja lecę do Edeki
Dobrego,spokojnego dnia życzę 
22 marca 2023 11:27 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry Opiekunkowo ?
22 marca 2023 12:37 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
23 marca 2023 06:23 / 4 osobom podoba się ten post
Dzień dobry opiekunki- turystki   Bardzo dobrze gdy ktoś ma zacięcie i szersze zainteresowanie okolica w której pracuje .To komfort, można wyjazd potraktować jak dłuższą wycieczkę połączona z opieką .Sa takie miejsca, że w czasie pracy masz wolność i swobodę ale są też takie gdzie wyjście za przysłowiowy próg jest problemem .Z perspektywy czasu widzę większą świadomość opiekunek jak też i rodzin które je zatrudniają . Tylko pazerność  pośredników psuje ten obraz  .Gdyby agencje umiały dzielić € uczciwej byłoby dobrze .
 
Życzę spokojnego dnia.
 
23 marca 2023 06:40 / 6 osobom podoba się ten post
23 marca 2023 07:21 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry w pochmurny i mokry poranek
Życzę wszystkim miłego i spokojnego dnia 
23 marca 2023 07:27 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień doberek opiekunkowo u mnie cisza i spokój aby tak zostało do końca wszystkim miłego i bez stresowego czwartku 
23 marca 2023 07:27 / 7 osobom podoba się ten post
Witam czwartkowo
Wczoraj trochę w ogródkach popracowałam, nowe opony do mojej cytrynki zamówiłam.
Dziś znowu spotkanie w gronie Senioritek, a po południu jak pogoda pozwoli to znowu prace ogródkowo-pielęgnacyjne. Albo wyjazd po zakupy do powiatu.
Pomału przygotowuję się do wyjazdu - został mi jeszcze tydzień z kawałkiem.
Wszystkim miłego dnia i spokojnośći tym w pracy
23 marca 2023 07:41 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry 
23 marca 2023 13:49 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry,u mnie raz słońce,raz deszcz. Za mną pierwsza cała noc przespana bez bólu . Wstałam wypoczęta i pełna chęci do pracy. Szybko wzięłam się za robotę,taką co to Stellę psuje- ściągnęłam pokrowce z podmuch na kanapie,w pralni wrzuciłam do pralki i już schną. W domowej pralce moje małe pranie. Odkurzacz,zakupy,obiad i leżakowanie. Chyba się jednak podniosę i zmuszę do wyjścia ,trzeba chodzić żeby mięśnie nie usnęły razem ze mną. 
Moja podopieczna ma coraz większe zaburzenia jeśli chodzi o czas. Dzisiaj o 0:30 słyszałam jak wstaje do łazienki. Ja jeszcze słuchałam sobie wywiadów Magdy Mołek " W moim stylu". Coś mnie tknęło żeby sprawdzić co tak długo światło nie gaśnie. Wstaję a moja babcia w kuchni urzęduje. Ty idż spać,mówi do mnie,zobacz ,przespałyśmy śniadanie a już pora obiadu minęła,dzisiaj ja gotuję i obudzę cię jak wszystko będzie gotowe. Zdążyła wyciągnąć patelnię ,ziemniaki miała smażyć ,sałata już pokrojona i sos przygotowany. Jaka była zdziwiona że to dopiero północ,bo ona już przecież wyspana. Zdążyła się nawet ubrać. Na szczęście wróciła do sypialni i szybko chyba zasnęła,a przynajmniej zgasiła lampkę. Nawet w piżamę się przebrała bo rano maszerowała w niej do łazienki. Nie ma zaburzeń orientacji ,wie gdzie jest,nie gubi się w mieszkaniu czy okolicy. Jedynie pory dnia nie zawsze ogarnia. Nie pamięta imion czy nazwisk sąsiadów ,zapomina w moment co i czy w ogóle jadła,co robiła,o co minutę temu pytała. Jeszcze jest całkowicie samoobsługowa jeśli chodzi o ubieranie się,mycie czy prysznic. Ale wiadomo przecież,że nie będzie lepiej tylko gorzej. Trudno przewidzieć w jakim stanie będzie kiedy wrócę w maju. Nie ma co gdybać ,czas się zebrać i na spacer ruszyć. Przyjemnego popołudnia i wieczoru życzę .
23 marca 2023 17:27 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry popołudniu ?
Magnolia Józkowi zakwitła
24 marca 2023 04:37 / 6 osobom podoba się ten post
Dzień dobry już poczułam wiosenny powiew i zaczynam się budzić wcześniej . Dzisiaj wyjątkowo wcześnie, jeszcze nawet ptaki nie śpiewają . W krzewach roż mieszka słowik w tym roku jeszcze go nie słyszałam .Może się wyprowadził ? bo trzy koty biegają ? No, nie przezyje  
Naryze już w pełnej krasie .
Dobrego dnia .
24 marca 2023 06:12 / 6 osobom podoba się ten post
Dybry :) Śniło mni sie w nocy , ze fruwałam po lesie i szukałam jelenia gdyż nie lubię płacić rachunków 
Wiosenie jest co chyba widać na zdjęciu, ale jakies rozmydlone- uważajcie żeby wam do kawy nie wpadło .

A nie, to chyba jakaś abstrakcja. Można podziwiac. Podajcie dalej 
 
24 marca 2023 06:58 / 7 osobom podoba się ten post
Dzień dobry kochani!!!
24 marca 2023 07:08 / 5 osobom podoba się ten post
Dzień dobry  witam i pozdrawiam opiekunkowo