Jak minął dzień 13

12 lipca 2022 10:42 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dobrze ze Damessy z pokładu nie zwiały ?

Jak miały zwiac, kiedy widac , ze ma spółę z włascicielem żaglowca :)
12 lipca 2022 10:53 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Czyli wiatry były dobre? :lol1:

Tak,regularnie...
12 lipca 2022 11:01 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Dobrze ze Damessy z pokładu nie zwiały ?

To nie takie proste,,a dużo  ważę 
12 lipca 2022 11:41 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

To nie takie proste,,a dużo  ważę :smiech3:

Teraz już wszystko jasne,czemu  obiektyw nie daje rady Ciebie calej objąć 
12 lipca 2022 13:04 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Tak,regularnie...:-):smiech3:

Zazdraszczam?
12 lipca 2022 13:05 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Teraz już wszystko jasne,czemu  obiektyw nie daje rady Ciebie calej objąć :smiech3:

Jest opcja panoramiczne foto?
12 lipca 2022 13:50 / 4 osobom podoba się ten post
Dusia prosiła przekazac, że jest już po, głos ma i wszystko okej.Bardzo się cieszę ?☘️?
12 lipca 2022 14:47 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Dusia prosiła przekazac, że jest już po, głos ma i wszystko okej.Bardzo się cieszę ?☘️?

To się cieszę. Dobrze, że wreszcie już zrobili Jej tę operację ??
12 lipca 2022 15:42 / 3 osobom podoba się ten post
Maluda

Dusia prosiła przekazac, że jest już po, głos ma i wszystko okej.Bardzo się cieszę ?☘️?

12 lipca 2022 15:54 / 4 osobom podoba się ten post
Wróciłam  z pauzy,pożegnaliśmy córkę  PDP I siedzimy  na trasie. Przyjechała  z czteroma  torbami jedzenia i  tyle nagotowała że  muszę  zamrażać. To są  odwiedziny
12 lipca 2022 16:15 / 3 osobom podoba się ten post
Roxi

Bardzo dziękuje za odpowiedz?Już wszystko się wyjaśniło...tzn.rodzina powiedziała firmie,że jak mi nie zapłaci to Oni rezygnują z jej usług...No i chcąc nie chcąc firma przystała na to!?Ufff...???

12 lipca 2022 17:21 / 4 osobom podoba się ten post
Mija jak błyskawica. Żar leje się z nieba, pot ciekł, wiecie po czym
Teraz siedzimy sobie z babcią na tarasie, jeszcze we dwie, ale chwila moment i zmienniczka do drzwi zadzwoni. Jeszcze kolacja i małe prasowanko i The End . A, zapomniałam ,przecież sztelę przekazać trzeba. Zawsze się denerwuję, czy pamiętam o wszystkim. No ale wszystkiego nie da się przekazać, zawsze coś nowego wyskoczy. 
13 lipca 2022 05:53 / 2 osobom podoba się ten post
Wieczór był dłuuugi. Zasnęłam ok 1:30,A o 4:30 zadzwonił budzik. Nawet wstawac mi się chciało, wiadomo, kierunek dom 
Zmienniczka przyjechała ok 20tej,rozstałyśmy się ok 23ciej. Myślę że będzie  dobrze.
13 lipca 2022 19:37 / 2 osobom podoba się ten post
Spakowałam  swoje  toboĺy : miało być mało, a wyszło jak zawsze
13 lipca 2022 22:04 / 4 osobom podoba się ten post
Witam wieczorem, zarazem życzę Wam spokojnej nocy
Dziś od południa dzień w stolycy, jutro zwiedzanie Wilanowa, Łazienek, Traktu Królewskiego... Czas intensywnie spędzony...Będzie. To wszystko chcę pokazać zwłaszcza Tomkowi.
Potem "przerzut" na Pojezierze Suwalsko-Augustowskie. Fotki zamieszczę przy okazji, w innym topiku.
A tu coś, co wielu się nie podoba... Chcieli go zburzyć. Po prostu... Ale niech stoi, mi nie przeszkadza. Chociaż osłonięty jest warszawskimi drapaczami chmur.