Jak minął dzień 13

09 lipca 2022 11:25 / 3 osobom podoba się ten post
Spacer był.Robota nie zająć, bez spiny..Eko marchewka po Szwjcarsku ruebli i mirabelki
09 lipca 2022 12:46 / 1 osobie podoba się ten post
Damessa

Udanego, pełnego  niezapomnianch wrażeń  urlopu! Życzę!:moje_wakacje::najlepszego3:

Dzięki, dzięki ?
09 lipca 2022 17:55 / 5 osobom podoba się ten post
Poznałam dziś na spacerze 3 Polki?Jedna jedzie do domu a z dwiema jestem umówiona jutro na ławeczce. Pracujemy blisko siebie jakieś 100 m A rodzinka z góry wybyła do jutra w plener, fajowo, powiedzieli gdzie mam nacisnąć w razie W i ok.Umylam dziadka w łóżku ,dobrze że kuma i współpracuje bo inaczej katastrofa.Pisalam że  niego kawał chlopa i mój chwyt którego się kiedyś nauczyłam nie zdaje egzaminu.Nawet go nie podciągam robi to zięć.Senior póki co też jeszcze nie ma dość siły na takie samodzielne wygibasy  i nie wiadomo czy kiedyś mu się jeszcze uda .Ale na boki to i owszem.Szanuję swój kręgosłup jak mogę . Mialam przyjechac do dziadka na wózku,któremu  POMAGA się wstać a dostałam leżaczka poszpitalnego. Firma juz wie jakie zmiany zaszły bo wiedzieć muszą.A co z tym zrobią? ?Od przyszłego tygodnia częściej będą Pflege. Spokojnego jeszcze wieczoru ?
10 lipca 2022 16:01 / 3 osobom podoba się ten post
Fajny tytuł topiku... 
U mnie minął (a raczej mija) spokojnie.
Witam milusio Nie będę parafrazować słów b.kolegi, mówiąc... Witam Słoneczka ?
Trzeba doceniać każdą godzinę, każdą chwilę spędzoną z bliskimi. 
Miłego popołudnia życzy Wasz kolega 
10 lipca 2022 16:41 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Fajny tytuł topiku... 
U mnie minął (a raczej mija) spokojnie.
Witam milusio:-) Nie będę parafrazować słów b.kolegi, mówiąc... Witam Słoneczka ?
Trzeba doceniać każdą godzinę, każdą chwilę spędzoną z bliskimi. 
Miłego popołudnia życzy Wasz kolega :buziaki2::hejka1:

No i nie sparafrazowałeś,ale udalo Ci się zacytować ?
Czyżbyś tęsknił za nim?
10 lipca 2022 16:55 / 4 osobom podoba się ten post
Jutro wycieczka  do Stein am Rein, ponoć  piękne  miasto.Bylam rowerkiem sprawdzić  rozkład  jazdy pociągów. Także  ,tak ...plan jest.
10 lipca 2022 17:01
Gusia29

No i nie sparafrazowałeś,ale udalo Ci się zacytować ?
Czyżbyś tęsknił za nim?:lol1:

Słoneczka ???
10 lipca 2022 17:22 / 4 osobom podoba się ten post
Kręcę się pomiędzy fotelem a kanapą. Senna pogoda, prawie cały czas mży ,szaro i buro. Od piątku trwa w mieście Schützenfest. Po śniadaniu pojechałyśmy z córką pdp do centrum. Dzisiaj cug czy pochód różnych kół,grup i klubów  łowieckich. Każde ze swoją orkiestrą. Mieszkańcy czekają na te święto cały rok,tym razem musieli czekać aż 3 lata, od 2019,radość ogromna. Bardzo wszyscy przeżywają i się angażują, prawie w każdym domu jest jakiś myśliwy czy członek orkiestry. Po pochodzie świętują, namioty z piwem i kiełbaskami,  przed lokalami więcej stolików a od 18  polonez-pary tanecznym krokiem przemierzają ulice w rytmie poloneza. Miałam iść popatrzeć, ale jak będzie padać, to pewnie nie będzie mi się  chciało. 
Trochę się przejaśnia, rach-ciach przygotuję  kolację i chyba pobiegnę do centrum. Wezmę parasol, jak nie będzie deszczu, to rytm poloneza będę nim wystukiwać 
10 lipca 2022 17:23 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Słoneczka ???

A jednak tęsknisz 
10 lipca 2022 18:07 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Kręcę się pomiędzy fotelem a kanapą. Senna pogoda, prawie cały czas mży ,szaro i buro. Od piątku trwa w mieście Schützenfest. Po śniadaniu pojechałyśmy z córką pdp do centrum. Dzisiaj cug czy pochód różnych kół,grup i klubów  łowieckich. Każde ze swoją orkiestrą. Mieszkańcy czekają na te święto cały rok,tym razem musieli czekać aż 3 lata, od 2019,radość ogromna. Bardzo wszyscy przeżywają i się angażują, prawie w każdym domu jest jakiś myśliwy czy członek orkiestry. Po pochodzie świętują, namioty z piwem i kiełbaskami,  przed lokalami więcej stolików a od 18  polonez-pary tanecznym krokiem przemierzają ulice w rytmie poloneza. Miałam iść popatrzeć, ale jak będzie padać, to pewnie nie będzie mi się  chciało. 
Trochę się przejaśnia, rach-ciach przygotuję  kolację i chyba pobiegnę do centrum. Wezmę parasol, jak nie będzie deszczu, to rytm poloneza będę nim wystukiwać :lol1:

Ja bym Ci radziła iść .A jak będzie  jakiś myśliwy też tylko  z parasolką?Może  razem pójdziecie  w tany...Tu w Frauenfeld  też  była  trzydniowa  impreza  ,coś  jak nasze Woodstock..Open  Art...młodzież  w różnym  kolorze  skóry  zjeżdża już  od czwartku.Gwarno i głośno  bylo
10 lipca 2022 20:33 / 4 osobom podoba się ten post
Niedziela mija jak każdy inny dzień z tą różnicą, że sortowalam niepotrzebne rzeczy a potem w worku zawiezlismy je z Seniorem do kontenera.Porzadek musi byc.Patrze na pomidorki, dojrzewają już,sle chyba nie zdążę Ich skosztować... Córka wraca wcześniej z urlopu,bo mąż czuje się gorzej.A teraz wkleje zdymotko pomidorkow...ku pamięci.
10 lipca 2022 20:39 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Ja bym Ci radziła iść .A jak będzie  jakiś myśliwy też tylko  z parasolką?Może  razem pójdziecie  w tany...:-)Tu w Frauenfeld  też  była  trzydniowa  impreza  ,coś  jak nasze Woodstock..Open  Art...młodzież  w różnym  kolorze  skóry  zjeżdża już  od czwartku.Gwarno i głośno  bylo:gitara:

Przybyłam, zobaczyłam i...zwycięstwa nie było . Panie pilnowały swoich myśliwych, trzymały się kurczowo,jak nie nich samych, to przynajmnej ich parasolek 
Fajna impreza, po paradzie wszyscy, jak jeden mąż i żona, oblegli lokale i namioty z napojami. Ci,którzy nie załapali się na miejsce siedzące, popijali, grali,śpiewali i tańczyli na ulicy. Zawinęłam się na pięcie i wywijając rytmiczne parasolką wróciłam do domu.
Przyjemnego wieczoru życzę 
10 lipca 2022 22:02 / 3 osobom podoba się ten post
Dobry wieczór kobietki!?Przepraszam,że pisze tutaj...
Moja pdp jest od paru dni w szpitalu,złamała noge,miała operację.Czy mieliście może podobną sytuację?Chodzi mi konkretnie o to czy firma wówczas płaci mniejsze pieniądze za ten okres?Dodam,że cały czas w dzień jestem z nia w szpitalu!Po wyjściu że szpitala idzie na rehabilitację i ja również będę tam razem z nią....Bardzo proszę o jakieś informacje...Serdecznie Was pozdrawiam!?
10 lipca 2022 22:14 / 2 osobom podoba się ten post
Roxi

Dobry wieczór kobietki!?Przepraszam,że pisze tutaj...
Moja pdp jest od paru dni w szpitalu,złamała noge,miała operację.Czy mieliście może podobną sytuację?Chodzi mi konkretnie o to czy firma wówczas płaci mniejsze pieniądze za ten okres?Dodam,że cały czas w dzień jestem z nia w szpitalu!Po wyjściu że szpitala idzie na rehabilitację i ja również będę tam razem z nią....Bardzo proszę o jakieś informacje...Serdecznie Was pozdrawiam!?

 Z Twojego wpisu zrozumiałam że cały czas pracujesz, więc dlaczego firma miała by Tobie mniej zapłacić?
No i nie zrozumiałam, skąd te  przeprosiny za to, że tutaj piszesz?
10 lipca 2022 22:33 / 4 osobom podoba się ten post
Tak,cały czas pracuje ale firma jest zdania ,że tej pracy jest mniej bo nie gotuję codziennie,nie kąpię podopiecznej,itd....Przeprosiłam bo nie napisałam pod konkretnym tematem...?