Jak minął dzień 13

07 lipca 2022 11:00 / 4 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A Ty goła od pół w gorę???Podeślij trochę słonka do mnie ,chociaż może lepiej niech ten chłodek zostanie to mi się Senior nie ugotuje w wyrku ,lepiej dla niego ?Ty serio masz coś nie tak  tym aparatem na środek go daj ?

07 lipca 2022 12:36 / 4 osobom podoba się ten post
Kurczę, od razu wiedziałam , że Damessa jest goła od pół  w górę, a nie od pół w dół . Przecież ma czapkę na głowie a nie majtki 
07 lipca 2022 13:17 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

Tego projekt nie zakładał, ale za fatygę dostałam cfaj hundert . Całkiem zasłużenie, bo to było traumatyczne przeżycie :-)

Daj Panie każdej opiekunce (opiekunowi) raz w miesiącu z taką  traumą, za cfaj  hundert, się zmierzyć 
07 lipca 2022 14:40 / 3 osobom podoba się ten post
Gusia29

Daj Panie każdej opiekunce (opiekunowi) raz w miesiącu z taką  traumą, za cfaj  hundert, się zmierzyć :smiech3:

To się stać może. Wystarczy całkiem dobrego dziadka infuzją postraszyć np. 
07 lipca 2022 15:07 / 4 osobom podoba się ten post
tina 100%

To się stać może. Wystarczy całkiem dobrego dziadka infuzją postraszyć np. :modlitwa:

Już się napaliłam,już na poszukiwania dziadka jakiegoś wyruszyć chciałam, ale pomyślałam sobie, eee tam,babcię w porządku mam, co będę szukać. Trafi mi się jakiś przy którym może  każdego dnia traumę będę przeżywać, to lepiej nie, nawet jakby po ein hundert extra za każdy dzień miał płacić 
07 lipca 2022 16:07 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A Ty goła od pół w gorę???Podeślij trochę słonka do mnie ,chociaż może lepiej niech ten chłodek zostanie to mi się Senior nie ugotuje w wyrku ,lepiej dla niego ?Ty serio masz coś nie tak  tym aparatem na środek go daj ?

Miałam  taki  sportowy topik  ale  zsunęlam ramiączka  bo  słońce  dawało  ostro a  ja nie  chcę  być  opalona w paski A w południe  przyszły chmury ...
 
07 lipca 2022 18:01 / 3 osobom podoba się ten post
tina 100%

Kurczę, od razu wiedziałam , że Damessa jest goła od pół :-) w górę, a nie od pół w dół . Przecież ma czapkę na głowie a nie majtki :smiech3:

No i raczej że to ramiona a nie łono z pachwinkami 
07 lipca 2022 18:03 / 2 osobom podoba się ten post
Damessa

Miałam  taki  sportowy topik  ale  zsunęlam ramiączka  bo  słońce  dawało  ostro a  ja nie  chcę  być  opalona w paski:-) A w południe  przyszły chmury ...
 

Opadły same tak niefortunnie ?
07 lipca 2022 19:41 / 2 osobom podoba się ten post
Gusia29

Już się napaliłam,już na poszukiwania dziadka jakiegoś wyruszyć chciałam, ale pomyślałam sobie, eee tam,babcię w porządku mam, co będę szukać. Trafi mi się jakiś przy którym może  każdego dnia traumę będę przeżywać, to lepiej nie, nawet jakby po ein hundert extra za każdy dzień miał płacić :lol1:

W sumie możesz mieć rację . A bo to wiadomo na jakiego wariata trafisz? Najpierw bedzie stał za plecami i liczył talerze, a potem na gruppencoś tam namawiać zacznie 
07 lipca 2022 19:42 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

No i raczej że to ramiona a nie łono z pachwinkami :smiech3:

Wątpisz? 
07 lipca 2022 19:55 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

Wątpisz? :-)

Napisała "raczej ",to tak do końca chyba nie jest przekonana?
07 lipca 2022 19:58 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Wątpisz? :-)

?
07 lipca 2022 20:01 / 2 osobom podoba się ten post
tina 100%

W sumie możesz mieć rację . A bo to wiadomo na jakiego wariata trafisz? Najpierw bedzie stał za plecami i liczył talerze, a potem na gruppencoś tam namawiać zacznie :lol1:

Albo będzie udawał, że  te talerze liczy, a po cichu oględzin dokonywał i wróżył z talerzy-warto na ten gruppencoś namawiać ,nie warto, warto, nie warto...
08 lipca 2022 10:56 / 1 osobie podoba się ten post
Gusia29

Albo będzie udawał, że  te talerze liczy, a po cichu oględzin dokonywał i wróżył z talerzy-warto na ten gruppencoś namawiać ,nie warto, warto, nie warto...:smiech3:

Krótko mówiąc liczy na to że się uda. Taki wyrachowany i udany jakby nie patrzył 
08 lipca 2022 10:58 / 1 osobie podoba się ten post
tina 100%

Krótko mówiąc liczy na to że się uda. Taki wyrachowany i udany jakby nie patrzył :lol1:

Normalnie jak Franek, ceni się