Jak minął dzień 13

08 lipca 2022 16:17 / 3 osobom podoba się ten post
Pauza nad  rzeką....tylko ja i dzikie kaczki Teraz siedzimy z PDP  na tarasie.
08 lipca 2022 16:17 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

Pauza nad  rzeką....tylko ja i dzikie kaczki :-)Teraz siedzimy z PDP  na tarasie.

08 lipca 2022 17:00 / 4 osobom podoba się ten post
Damessa

A co zakrywa Twój biust bo to takie fikuśne jest i mnie się to podoba?? 
08 lipca 2022 17:04 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

A co zakrywa Twój biust bo to takie fikuśne jest i mnie się to podoba?? 

Pareo, czyli poprostu chusta plażowa
08 lipca 2022 17:06 / 3 osobom podoba się ten post
Damessa

Pareo, czyli poprostu chusta plażowa:-)

Ty to potrafisz na tej wsi ciśnienie dźwignąć ???
08 lipca 2022 18:02 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ty to potrafisz na tej wsi ciśnienie dźwignąć ???

Toć  mówię że  nikogo  nie było.. 
08 lipca 2022 20:23 / 5 osobom podoba się ten post
Witam już z domu 
Od 18 jestem w Raciborzu. A teraz na ... Nie za długo jednak, bo zmęczenie daje znać o sobie. Podróż była ok, o 4.10 "wystartowalem". Ale już szczęśliwie w domku. Za kilka dni wyjazd na urlop. Potem terminy lekarskie itp sprawy, a 30go wyjazd do Bielefeld. 
Życzę wszystkim dużo zdrówka, spokojnej pracy, Dusi szczęśliwej operacji, a wypoczywającym fajnych urlopów☺️
 
08 lipca 2022 20:43 / 3 osobom podoba się ten post
Luke

Witam już z domu :-)
Od 18 jestem w Raciborzu. A teraz na :pije_piwo_beczka:... Nie za długo jednak, bo zmęczenie daje znać o sobie. Podróż była ok, o 4.10 "wystartowalem". Ale już szczęśliwie w domku. Za kilka dni wyjazd na urlop. Potem terminy lekarskie itp sprawy, a 30go wyjazd do Bielefeld. 
Życzę wszystkim dużo zdrówka, spokojnej pracy, Dusi szczęśliwej operacji, a wypoczywającym fajnych urlopów☺️
 

Dziękuję.  Dam znać i na forum i privat co u mnie. Spokojnego urlopu  i samych słonecznych dni. 
08 lipca 2022 20:48 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Witam już z domu :-)
Od 18 jestem w Raciborzu. A teraz na :pije_piwo_beczka:... Nie za długo jednak, bo zmęczenie daje znać o sobie. Podróż była ok, o 4.10 "wystartowalem". Ale już szczęśliwie w domku. Za kilka dni wyjazd na urlop. Potem terminy lekarskie itp sprawy, a 30go wyjazd do Bielefeld. 
Życzę wszystkim dużo zdrówka, spokojnej pracy, Dusi szczęśliwej operacji, a wypoczywającym fajnych urlopów☺️
 

Qrcze, po cichaczu się wczoraj   zwinąłeś, nawet nie zdążyłam przyjemnej podróży życzyć ?.
Teraz fajnego urlopu życzę, zwiedzajcie, również moje rejony i odpoczywajcie 
08 lipca 2022 22:50 / 2 osobom podoba się ten post
Dusia1978

Dziękuję. :-(:aniolki: Dam znać i na forum i privat co u mnie. Spokojnego urlopu :moje_wakacje: i samych słonecznych dni. 

Ma początku roku też miałam zabieg więc rozumiem jak się denerwujesz ,życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia ,trzymaj się będzie dobrze wierzę w to głęboko ?
09 lipca 2022 00:03 / 4 osobom podoba się ten post
Luke

Witam już z domu :-)
Od 18 jestem w Raciborzu. A teraz na :pije_piwo_beczka:... Nie za długo jednak, bo zmęczenie daje znać o sobie. Podróż była ok, o 4.10 "wystartowalem". Ale już szczęśliwie w domku. Za kilka dni wyjazd na urlop. Potem terminy lekarskie itp sprawy, a 30go wyjazd do Bielefeld. 
Życzę wszystkim dużo zdrówka, spokojnej pracy, Dusi szczęśliwej operacji, a wypoczywającym fajnych urlopów☺️
 

Miłego urlopu, czekamy na pocztówkę z wakacji 
09 lipca 2022 07:31 / 3 osobom podoba się ten post
Konwalia08

Ma początku roku też miałam zabieg więc rozumiem jak się denerwujesz ,życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia ,trzymaj się będzie dobrze wierzę w to głęboko ?

O ym się wybudziła i nie stracą głosu bo to operacja tatczycy- kolejna w moim życiu. 
09 lipca 2022 07:37 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

O ym się wybudziła i nie stracą głosu bo to operacja tatczycy- kolejna w moim życiu. :-(

Dusiu, będzie dobrze, trzymam kciuki.Ty mocna kobieta jesteś 
09 lipca 2022 08:02 / 3 osobom podoba się ten post
Dusia1978

O ym się wybudziła i nie stracą głosu bo to operacja tatczycy- kolejna w moim życiu. :-(

Nawet tak nie myślWszystko będzie  ok.Tej myśli się  trzymaj i już 
09 lipca 2022 09:17 / 2 osobom podoba się ten post
Luke

Witam już z domu :-)
Od 18 jestem w Raciborzu. A teraz na :pije_piwo_beczka:... Nie za długo jednak, bo zmęczenie daje znać o sobie. Podróż była ok, o 4.10 "wystartowalem". Ale już szczęśliwie w domku. Za kilka dni wyjazd na urlop. Potem terminy lekarskie itp sprawy, a 30go wyjazd do Bielefeld. 
Życzę wszystkim dużo zdrówka, spokojnej pracy, Dusi szczęśliwej operacji, a wypoczywającym fajnych urlopów☺️
 

Udanego, pełnego  niezapomnianch wrażeń  urlopu! Życzę!